crosssearch

Moderní a nově zrenovovaný hotel s příjemnou atmosférou se nachází v hotelové části střediska, cesta do centra s obchody a restauracemi trvá pěšky cca 15 minut. Od hotelu Esplai je vzdálený 5 minut chůze. Vybavení pokojů: Moderní, pěkně zařízené pokoje s možností až dvou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní a nově zrenovovaný hotel s příjemnou atmosférou se nachází v hotelové části střediska, cesta do centra s obchody a restauracemi trvá pěšky cca 15 minut. Od hotelu Esplai je vzdálený 5 minut chůze.

Vybavení pokojů: Moderní, pěkně zařízené pokoje s možností až dvou přistýlek s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, klimatizací, TV, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na bazén nebo do okolí.

Vybavení hotelu: Recepce, výtahy, bar, restaurace, místnost s TV, internet (za poplatek). Větší bazén s terasou a lehátky, dětský bazén, jacuzzi.

Pláž: K pláži vzdálené cca 400 m od hotelu se dostanete podchodem pod lokální tratí. Více než 5 km dlouhá pláž je pokryta hrubozrnným pískem, vstup do moře je stupňovitý, lehátka a slunečníky (za poplatek).

Strava: Polopenze bufetovým způsobem. Možnost all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi, konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech hotelu, snack během dne, zmrzlinu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000