crosssearch

Sh Villa Gadea

Španělsko, Costa Blanca

Leží přímo u moře v klidné části Altey u oblázkové pláže, cca 2,5 km od historického centra městeč­ka, které vyhledávali umělci a malíři z celého světa pro svojí atmosféru. 5* luxusní hotel je vystaven v místním architektonickém stylu bílých domů, tak aby klienti mohli strávit...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

leží přímo u moře v klidné části Altey u oblázkové pláže, cca 2,5 km od historického centra městeč­ka, které vyhledávali umělci a malíři z celého světa pro svojí atmosféru.

Vybavení hotelu

5* luxusní hotel je vystaven v místním architektonickém stylu bílých domů, tak aby klienti mohli strávit dovolenou plnou komfortu, šarmu v krásném prostředí Altey. K dispozici je rozlehlá recepce, restaurace, bary, kavárny, překrásný systém bazénů (3 bazény) v tropické zahradě s vodopády a palmami, 2 vnitřní bazény, sauna, posilovna, obchůdky, sluneční terasa, jacuzzi, velké Talasso-Spa centrum (2000 m2, termální koupele se slanou vodou, podvodní masáže, turecké lázně, hydromasáže...), golfové hřiště je vzdáleno cca 2 km.

Vybavení pokojů

2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (maximálně 3 dospělé osoby), koupelna s WC, telefon, TV-SAT, minibar, klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), balkon. Na vyžádání Vám můžeme připravit kalkulaci na pokoje typ lux (přímý výhled na moře, lépe zařízené) nebo typ Junior Suite (výhled moře, obývací místnost).

Stravování

polopenze formou bufetu, možnost dokoupit plnou penzi formou bufetu.

Názor

luxusní hotel pro náročnější klienty s vynikající polohou přímo u moře.

Internetové stránky hotelu: www.hotel-villa-gadea.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000