crosssearch

Los Angeles Denia

Španělsko, Costa Blanca

Restaurace v hotelu Los Angeles nabízí vynikající kuchyni v exkluzivním a privilegovaném prostředí s výhledem na moře. Středomořská, mezinárodní i místní kuchyně a široký výběr regionálních vín. Plážový bar nabízí terasu s nádherným výhledem na Středozemní moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel Los Angeles Denia se nachází přímo u pláže a cca 4 km od centra města.

Vybavení hotelu:

Restaurace v hotelu Los Angeles nabízí vynikající kuchyni v exkluzivním a privilegovaném prostředí s výhledem na moře. Středomořská, mezinárodní i místní kuchyně a široký výběr regionálních vín. Plážový bar nabízí terasu s nádherným výhledem na Středozemní moře. Dřevěná konstrukce a došková střechou u venkovních pergoly, kde si můžete odpočinout v teplých letních ránech nebo večer s chladným mořským vánkem. Idylické místo pro vychutnání poledního občerstvení či osvěžujícího nápoje ve večerních hodinách.

Stravování:

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze.

Vybavení pokoje:

V hotelu Los Angeles Denia je k dispozici celkem 88 pokojů, které jsou standardně vybavené koupelnou/WC, vysoušečem vladů, SAT-TV, telefonem s přímou volbou, trezorem, wifi připojením k internetu zdarma, minibarem, klimatizací/topením, balkonem s posezením.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000