crosssearch

Hotel leží 450 metrů od písečné pláže Levante v rušnější části, zhruba 1,5 km od historického centra. V blízkém okolí naleznete spousty obchodů, restaurací a barů. Kvalitní 3* hotel o 8 patrech leží v příjemné tropické zahradě plné zeleně, která obklopuje pěkný venkovní bazén...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel leží 450 metrů od písečné pláže Levante v rušnější části, zhruba 1,5 km od historického centra. V blízkém okolí naleznete spousty obchodů, restaurací a barů.

Vybavení hotelu

kvalitní 3* hotel o 8 patrech leží v příjemné tropické zahradě plné zeleně, která obklopuje pěkný venkovní bazén s dětskou částí. Kolem bazénu se nachází sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Klientům je k dispozici recepce s klimatizovanou halou, bar, restaurace, kavárna, bar u bazénu, krytý bazén, výtah, internetový koutek (za poplatek), wi-fi připojení ve společenských prostorách., animační programy.

Vybavení pokojů

2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou velice příjemně zařízeny, klimatizace, koupelna, WC, telefon, TV, trezor (za poplatek), balkon s výhledem do zahrady, na bazén nebo do okolí.

Stravování

polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Názor

kvalitní hotel se skvělým zázemím a kvalitou služeb vhodný pro všechny věkové kategorie.

Internetové stránky hotelu: www.heliosbenidorm.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000