crosssearch

Moderní zrenovovaný hotel se nachází v hotelové části střediska, cesta do centra s obchody a restauracemi trvá pěšky cca 15 minut. Od hotelu Bon Repos je vzdálený 5 minut chůze. Vybavení pokojů: Moderní, pěkně zařízené pokoje s možností až dvou přistýlek s příslušenstvím...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní zrenovovaný hotel se nachází v hotelové části střediska, cesta do centra s obchody a restauracemi trvá pěšky cca 15 minut. Od hotelu Bon Repos je vzdálený 5 minut chůze.

Vybavení pokojů:

Moderní, pěkně zařízené pokoje s možností až dvou přistýlek s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, klimatizací, TV, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na bazén nebo do okolí.

Vybavení hotelu:
Recepce, výtahy, bar, restaurace, bar u bazénu a místnost s TV. Panoramatický bazén s terasou a lehátky zdarma, dětský bazén, jacuzzi.

Pláž:
K pláži vzdálené cca 400 m od hotelu se dostanete podchodem pod lokální tratí. Více než 5 km dlouhá pláž je pokryta hrubozrnným pískem, vstup do moře je stupňovitý, lehátka a slunečníky (za poplatek).

Strava:
Polopenze bufetovým způsobem. Možnost dokoupení obědů nebo all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi, konzumaci místních nealkoholických a alkoholických nápojů v barech hotelu, kávu, snack během dne, zmrzlinu pro děti.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000