crosssearch

Kvalitní tříhvězdičkový hotel s osobním přístupem, výbornými službami a spa centrem v letovisku Blanes (Španělsko, Costa Brava/Maresme) . Hotel se nachází 20 m od písečné pláže S´Abanell, nejdelší pláže na Costa Brava, a 800 m po přímořské promenádě od historického centra.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Kvalitní tříhvězdičkový hotel s osobním přístupem, výbornými službami a spa centrem v letovisku Blanes (Španělsko, Costa Brava/Maresme) . Hotel se nachází 20 m od písečné pláže S´Abanell, nejdelší pláže na Costa Brava, a 800 m po přímořské promenádě od historického centra. K dispozici hotelovým hostům je restaurace, bar na terase, snack-bar, solarium, venkovní bazén, fi tness. Spa centrum, jacuzzi a vnitřní bazén. Animační programy. Tenisové kurty v nedalekém tenisovém klubu. Wi-Fi ve společných prostorách hotelu zdarma.

Ubytování:

Dvoulůžkové klimati zované pokoje s vlastním soc. zařízením (včetně vysoušeče vlasů), terasou, TV s možností 1 přistýlky pro děti i dospělé. Pokoje se 2 přistýlkami na vyžádání. Dětská postýlka zdarma. Minilednička a trezor na pokoji za poplatek. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Stravování:

V ceně je zahrnuta snídaně. Za příplatek je možno zajistit polopenzi nebo plnou penzi. Veškeré stravování je formou švédských stolů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000