crosssearch

Kemp Solmar

Španělsko, Blanes

Kemp Solmar se nachází v letovisku Blanes Blanes (Španělsko, Costa Brava/Maresme), 200 m od písečné pláže, v zahradní části města.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Kemp Solmar se nachází v letovisku Blanes Blanes (Španělsko, Costa Brava/Maresme), 200 m od písečné pláže, v zahradní části města. Je vybaven bazénem, sportovišti, dětským hřištěm. Najdete zde restauraci, obchod s potravinami a malé zdravotní středisko. V sanitární části jsou k dispozici pračky a myčky. Platit se dá kreditními kartami. Kemp má vybavení i pro invalidní turisty.

Ubytování

Chatky 2/4 - max. obsaditelnost 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí, není možné ubytovat 4 dospělé osoby. Chatka má samostatnou místnost s manželským lůžkem, kuchyňku s jídelnou, kde se nachází rozkládací lůžko pro 2 děti, koupelnu se sprchou. V kuchyňce je keramický sporák, mikrovlnka, elektrický kávovar. Polštáře a přikrývky k dispozici, povlečení ne.

Chatky 4/6 - max. obsaditelnost 4 dospělí a 2 děti nebo 5 dospělých. Nedoporučuje se pro 6 dospělých osob. Chatka má 2 samostatné ložnice, kuchyňku s jídelnou, kde se nachází rozkládací lůžko pro 2 děti, koupelnu se sprchou, přístřešek nad vchodem (teráska). V kuchyňce je keramický sporák, mikrovlnka, elektrický kávovar. Polštáře a přikrývky k dispozici, povlečení ne.

Mobilhome 4/6 - max. obsaditelnost 4 dospělí a 2 děti nebo 5 dospělých. Nedoporučuje se pro 6 dospělých osob domácí mazlíčci povoleni do váhy 5 kg, zdarma ručníky vlastní (nutno vzít s sebou) dětská postýlka 2 eur/noc - platí se na místě při příjezdu se platí záloha 50 eur (vratná při odjezdu)

Stravování

vlastní

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000