crosssearch

Zoraida Park

Španělsko, Andalusie

Hotelový komplex Zoraida Resort se skádá ze 2 budov. Zoraida Park (renovovaný v roce 2010) a Zoraida Garden (renovovaný 2010,11). Letiště je vzdáleno cca 40 km, starobylá Alméria 27 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

Poloha

hotelový komplex Zoraida Resort se skádá ze 2 budov. Zoraida Park (renovovaný v roce 2010) a Zoraida Garden (renovovaný 2010,11). Hotely jsou umístěny přímo u písčité pláže v letovisku Roquetas de Mar. V okolí restaurace, bary a nákupní možnosti. Letiště je vzdáleno cca 40 km, starobylá Alméria 27 km.

Ubytování

hotel Zoraida Park nabízí 495 standardních pokojů. Všechny pokoje jsou komforně a funkčně vybavené o rozloze 15m2. Mají klimatizaci, plně vybavenou kouplenu/WC, telefon, SAT/TV, pracovní stůl, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu s výhledem na moře, pobřežní promenádu, přístav, bazén, zahradu nebo do ulice.

Vybavení

5-patrové budovy, vstupní hala s recepcí, výtahy, WiFi zóna (zdarma), restaurace se show cooking, restaurace a´la carte, bar, bar u bazénu, internetový koutek, směnárna, místnost na zavazadla, lékařská služba, zahrada, lehátka a slunečníky u bazénů, parkování, půjčovna aut, PC herna s automaty, kadeřnictví, obchůdky, malé fitness, sauna, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, bowling, dětské hřiště, pizzérie, diskotéka, denní a večerní animační programy pro děti i dospělé. Bezbariérový vstup do všech veřejných prostor, zahrady i do bazénu + 4 uzpůsobené pokoje s vanou (na vyžádání).

Služby

trezor na pokoji, internet koutek, tenis, lázeňské procedůry.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000