crosssearch

Příjemný a klienty oblíbený menší dvoupatrový hotel s rodinnou atmosférou, postavený v typickém španělském stylu, se nachází v první linii přímo u pobřežní promenády, po které dojdete do rušnějšího centra střediska asi za 30 minut. V blízkosti hotelu jsou obchody se suvenýry,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha
Příjemný a klienty oblíbený menší dvoupatrový hotel s rodinnou atmosférou, postavený v typickém španělském stylu, se nachází v první linii přímo u pobřežní promenády, po které dojdete do rušnějšího centra střediska asi za 30 minut. V blízkosti hotelu jsou obchody se suvenýry, supermarket, restaurace, pizzerie, bary a kavárny.

Vybavení hotelu
Menší recepce, výtah, bar, restaurace, internet (za poplatek). Menší zahrada s bazénem a lehátky zdarma.

Pokoje
Pěkné menší standardně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV a trezorem (za poplatek). Většina pokojů je s výhledem do zahrady a na bazén, které nemají balkon pouze okno. Některé pokoje s výhledem do postranní ulice mají balkon.

Stravování
Bufetová polopenze.

Pláž
Pěkná, široká, 8 km dlouhá pláž se světlehnědým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu, je oddělena pouze pobřežní promenádou. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000