crosssearch

Velký renovovaný hotelový komplex s příjemnou atmosférou a atraktivním umístěním se nachází na rozhraní známých čtvrtí Carihuela a Puerto Marina, v 1. linii u pláže a dlouhé promenády s obchůdky, restauracemi a plážovými bary. Obchodní centrum, kam lze dojet autobusem, je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Velký renovovaný hotelový komplex s příjemnou atmosférou a atraktivním umístěním se nachází na rozhraní známých čtvrtí Carihuela a Puerto Marina, v 1. linii u pláže a dlouhé promenády s obchůdky, restauracemi a plážovými bary. Obchodní centrum, kam lze dojet autobusem, je vzdáleno cca 2 km. Hotel tvoří dvě výškové budovy.

Vybavení hotelu:

Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bar na recepci a u bazénu, místnost s TV, internet a WI-FI na recepci (za poplatek), miniclub, konferenční sál. V hotelové zahradě se nacházejí dva bazény s terasou s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén.

Sport a zábava:

Stolní tenis zdarma, billiard za poplatek, animační programy.

Pláž:

Pěkná, široká a dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před hotelem, je oddělena pouze pobřežní promenádou. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Stravování:

Polopenze bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Torremolinos

Pokoje:

Prostorné renovované pokoje typu junior suite až pro 4 osoby s příslušenstvím mají menší pokoj s rozkládací pohovkou (pro dospělou osobu nebo až dvě děti) a oddělenou ložnici pro dvě osoby. Jsou vybaveny telefonem, klimatizací, fénem, SAT TV, trezorem a lednicí (za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady s bazénem nebo do okolí. Většina pokojů má boční výhled na moře.

Tipy pro správnou volbu:

- atraktivní umístění v první linii u pláže - většina pokojů má boční výhled na moře - klimatizace na pokoji - vhodné pro rodiny s dětmi, starší klienty i náročnější klienty

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000