crosssearch

Naše mínění Ideální prázdninový komplex s vynikající polohou přímo u písečné pláže, variabilitou v možnostech druhů stravování a dobrým poměrem mezi kvalitou a cenou doporučujeme především rodinám s dětmi. Poloha V klidnější části střediska...

Konečná cena za osobu od: 19 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění
Ideální prázdninový komplex s vynikající polohou přímo u písečné pláže, variabilitou v možnostech druhů stravování a dobrým poměrem mezi kvalitou a cenou doporučujeme především rodinám s dětmi.

Poloha
V klidnější části střediska Torremolinos, přesto ve výborné poloze přímo u pobřežní promenády s četnými restauracemi, kavárnami a obchůdky. Centrum střediska je vzdáleno cca 2,5 km. Zastávka linkového autobusu přímo u hotelu.

Vybavení
Komplex s celkem 371 pokoji se skládá z 9patrové hlavní budovy, vedlejší budovy a několika řadových budov s celkem 102 apartmá rozmístěných v zahradě okolo bazénu. V hlavní budově vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, společenská místnost s TV/sat. a bar. V prostorné zahradě bazény, bar u bazénu a terasy na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Pláž
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, oddělena pouze pobřežní promenádou. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (DR), z nichž většina prošla v nedávné době rekonstrukcí, mají koupelnu/ WC, centrální klimatizaci, telefon, TV/sat. (za poplatek), trezor k pronajmutí a balkon nebo terasu. Apartmá (AP) mají navíc oddělenou ložnici a obývací místnost kombinovanou s kuchyňským koutem.

Maximální obsazenost
DR 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti, AP 4 dospělí, 3 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí + 2 děti. Jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový k samostatnému použití.

Stravování
Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní nabídka
Zdarma stolní tenis a sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek tenis, biliár a vodní sporty na pláži.

Zábava
Denní i večerní animační a zábavné programy.

Pro děti
Oddělené dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (4–12 let). Dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).

Program all inclusive
– snídaně, oběd a večeře formou bufetu – lehký snack (sendviče, pizza, hranolky, hot dog apod.) během dne – odpolední káva, čaj, zákusky a zmrzlina pro děti – alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby dle AI nápojového lístku (10.30–23.00 hod.)

Internet
Internetový koutek za poplatek.

Platební karty
VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Webové stránky
www.puentereal.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 35 termínů

Celkem 35 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000