crosssearch
Obrázek není k dispozici

Nově zrekonstruovaný 6 poschoďový hotel, oddělený od pláže pouze přímořskou promenádou v městečku Torre del Mar, pouze 300m od centra města a obchodní zóny.Hlavní město Malaga cca 28 km, Marbella 78 km, Nerja 25 km, Granada 104 km, mezinárodní letiště v Malaze 38 Km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

nově zrekonstruovaný 6 poschoďový hotel, oddělený od pláže pouze přímořskou promenádou v městečku Torre del Mar, pouze 300m od centra města a obchodní zóny.Hlavní město Malaga cca 28 km, Marbella 78 km, Nerja 25 km, Granada 104 km, mezinárodní letiště v Malaze 38 Km.

Ubytování

nabízí ve 161 dvoulůžkových pokojích, klimatizace, plně vybavená koupelna/WC, vana o vel. 1,70m, vysoušeč vlasů, telefon a bezdrátové připojení k internetu, SAT/TV, minibar, trezor (zdarma), elektronické zamykání pokojů, detektor kouře. Většina pokojů má balkón s výhledem na moře, popř. bazén či ulici. Speciálně 6 upravených pokojů pro tělesně postižené.

Vybavení Hotelu

klimatizovaná hala s recepcí, restaurace, bar, výtahy, směnárna, místnost na zavazadla, v blízkosti parkoviště, garáž, půjčovna kol, lékařská služba, internetový koutek, WiFi, zahrada, bazén, terasy na slunění, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. K obědu a večeři bude servírováno víno a voda.

Služby

směnárna, lékařská péče, internet

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000