crosssearch

Krásný hotel ze sítě hotelů Playasenator, nabízí veškerý luxus a velmi kvalitní služby jak v gastronomii, tak i v ubytování a hotelovém zázemí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

hotel je umístěn v kouzelném letovisku Roquetas u pobřežní promenády, s přímým vstupem na pláž, v okolí hotely, restaurace a bary. Centrum cca 4 km, golfová hřiště Playaserena jsou cca 5 minut chůze (800 m), mezinárodní letiště 33 km.

Ubytování

nabízí ve 313 pokojích. 274 standardních 2lůžkových nebo 7 1lůžkových pokojů s klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, ST/TV, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou. 11 Junior Suite umístěných v hlavní budově všechny s výhledem na moře, navíc mají minibar (za poplatek), kulatou vanu v ložnici, koupelnu se sprchou. 10 Suite Playa, jsou umístěny v oddělených budovách v první linii od pláže, s výhledy na moře. Jsou komfortně vybaveny, mají minibar (za poplatek), kulatou vanu v ložnici, koupelnu se sprchou a přímý vstup do privátního bazénu.

Vybavení

vstupní hala s recpcí, 3 výtahy, 1 panoramický výtah, internetový koutek, WIFi v hale (zdarma), restaurace, plážový klub, bary, bar u bazénu, obchod se suvenýry, bazén, jacuzzi, vnitřní bazén s jacuzzi, terasy s lehátky a slunečníky na opalování, možnost zapůjčení plážových osušek (oproti vratné záloze), hřiště, zahrada, parkoviště, kadeřnictví, biliár, minigolf, stolní tenis. Animační programy. Bezbariérový přístup do všech prostor + 2 přizpůsobené pokoje.

Služby

internet, trezor, parkoviště, minibar.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000