crosssearch

Marinas De Nerja

Španělsko, Andalusie

Luxusně zařízená apartmá mají skvělou polohu přímo u písečné pláže. Jsou v klidné zóně, ale do nejbližšího střediska lze bez problému dojít příjemnou procházkou. Doporučujeme také pro rodiny s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusně zařízená apartmá mají skvělou polohu přímo u písečné pláže. Jsou v klidné zóně, ale do nejbližšího střediska lze bez problému dojít příjemnou procházkou. Doporučujeme také pro rodiny s dětmi.

Poloha

Tento příjemný aparthotel se nachází v klidné zóně vzdálené 2 km od městečka Nerja, kde naleznete množství obchodů, restaurací, barů a hezké historické jádro. Přímo u hotelu autobusová zastávka, do centra je možné dojít také příjemnou procházkou po pobřežní promenádě.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, bar, venkovní bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu, malý obchod, konferenční sál, spa centrum – vyhřívaný vnitřní bazén, jacuzzi, masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra, sauna, Vichi sprcha.

Pláž

Hotel leží přímo u písečné pláže, bezproblémový vstup do moře.

Ubytování

Krásná, moderně zařízená apartmá mají jednu nebo dvě oddělené ložnice, všechna mají vybavenou kuchyňku – lednička, mikrovlnka, kávovar, toustovač, obývací část s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, TV/sat., koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci (centrální), trezor (za poplatek), telefon, terasu s přímým nebo bočním výhledem na moře. Studia bez oddělené ložnice.

Stravování

Všechna jídla formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní nabídka

Fitness, aerobik, volejbal, multifunkční hřiště, tenisový kurt.

Zábava

Denní a večerní animační programy.

Zvláštnosti

Půvabné andaluské městečko Nerja s nádhernou vyhlídkou „balkon“ Evropy. Nad městečkem najdete krápníkové jeskyně přístupné pro veřejnost, jsou zde k vidění zbytky pravěkých maleb, nálezy zbraní, šperků a kostí. Tyto jeskyně jsou považovány za jedny z nejdůležitějších pamětihodností světa, sahajících do období paleolitu (před 20 000 lety). Jeden z největších prostor uprostřed jeskyní byl přeměněn na koncertní sál.

Pro děti

Dětský bazén, miniklub pro děti od 4–12 let.

Program all inclusive

Program all inclusive: – snídaně, obědy a večeře formou bufetu zahrnující nápoje – alkoholické a nealkoholické nápoje na barech 10:00–24:00 hod. – káva, čaj a zákusky 15:30–17:00 hod.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, MAESTRO

Internetové stránky hotelu: www.marinasdenerja.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000