crosssearch

Hotel 4 - Europe Senior Tourism

Španělsko, Andalusie

Velice pěkný hotelový komplex se nachází přímo u pláže, na okraji střediska Benalmadena Costa.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Velice pěkný hotelový komplex se nachází přímo u pláže, na okraji střediska Benalmadena Costa. Do centra s obchody a restauracemi je to asi 7 km (jezdí autobus za poplatek).

Tipy pro správnou volbu

8-denní zájezd pro seniory starší 55 let dotovaný španělskou vládou spolu s autonomními oblastmi Španělska v rámci programu "Europe Senior Tourism". Navíc s každým seniorem může cestovat nesenior za stejných podmínek! Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 let bez doprovodu seniora.

Vybavení hotelu

Recepce, výtahy, restaurace, bary, úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, internet a WI-FI za poplatek. Velký bazén s terasou s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, vnitřní bazén s vířivkou.
Vybavení

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Malagy, transfer do hotelu, ubytování, večeře, nocleh.
2. - 7. den: Snídaně, individuální volno s možností odpočinku nebo účast na některém z fakultativních výletů, večeře a nocleh v hotelu. Termín polodenního výletu v rámci zájezdu bude upřesněn na místě delegátem.
8. den: Snídaně, volno v závislosti na letovém řádu, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Vybavení střediska

Středisko Benalmadena Costa patří v poslední době ke stále oblíbenějším místům, je zde několik pláží a centrum tvoří atraktivní přístav Puerto Marina s obchody, restauracemi a kotvícími jachtami. Transfer z letiště trvá cca 30 minut.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000