crosssearch

Velice pěkný a kompletně zrenovovaný hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami tvoří dvě budovy. Hotel se nachází v klidnější části střediska, přímo u pláže a v blízkosti centra (cca 100 m) s obchody, restauracemi a bary. Luxusní přístav Puerto Banús je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Velice pěkný a kompletně zrenovovaný hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami tvoří dvě budovy. Hotel se nachází v klidnější části střediska, přímo u pláže a v blízkosti centra (cca 100 m) s obchody, restauracemi a bary. Luxusní přístav Puerto Banús je vzdálen cca 7 km od hotelu.

Vybavení hotelu:

Recepce, směnárna, bankomat, restaurace, bar u bazénu, obchod se suvenýry, miniclub, WI-FI zdarma, internet (za poplatek), kadeřnictví, konferenční sály. K dispozici je velký bazén s terasou s lehátky a slunečníky zdarma.

Sport a zábava:

Kulečník a masáže (za poplatek), sauna, posilovna, vnitřní vyhřívaný bazén a turecké lázně zdarma. V okolí hotelu je několik golfových hřišť.

Pláž:

Pěkná dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází před hotelem, možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Stravování:

Snídaně, možnost dokoupení večeří bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Marbella

Pokoje:

Pěkné, prostorné a moderně zařízené pokoje s příslušenstvím jsou vybaveny klimatizací, telefonem, fénem, SAT TV, minibarem a trezorem zdarma. K dispozici jsou standardní pokoje typu 2+0 s výhledem do zahrady nebo do okolí, a superior pokoje typu 2+1 s balkonem a výhledem na mořskou stranu (přímý nebo boční). Lze vyžádat propojené pokoje. Jednolůžkové pokoje nemají balkon ani výhled na moře.

Tipy pro správnou volbu:

- umístění v klidnější oblasti a přímo u pláže - velice kvalitní služby - vhodné i pro náročnější klienty - klimatizace na pokoji

Informace:

Pro klienty do střediska MARBELLA nabízíme buď zajištění transferu letiště-hotel-letiště (nepovinný příplatek) nebo možnost přistavení auta na letiště (na vyžádání a za příplatek), bližší informace u prodejce.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000