crosssearch

4 Andalusie pro Seniory

Španělsko, Andalusie

Pěkný nedávno zrekonstruovaný hotelový komplex s příjemnou atmosférou, který se skládá ze dvou budov, se nachází ve středisku Fuengirola, cca 150 m od pláže a promenády, na kterou lze dojít podchodem pod místní komunikací. Nedaleko hotelu jsou obchody, restaurace a bary.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Popis typového hotelu: Pěkný nedávno zrekonstruovaný hotelový komplex s příjemnou atmosférou, který se skládá ze dvou budov, se nachází ve středisku Fuengirola, cca 150 m od pláže a promenády, na kterou lze dojít podchodem pod místní komunikací. Nedaleko hotelu jsou obchody, restaurace a bary.

Vybavení:

Popis typového hotelu: Vstupní hala s recepcí, výtahy, hotelová restaurace, bar, snack bar, WI-FI a internet (za poplatek), místnost s TV, úschovna zavazadel. Uprostřed komplexu v zahradě se nachází velká terasa s bazénem a s lehátky a slunečníky zdarma, vnitřní bazén.

Sport a zábava:

Popis typového hotelu: Stolní tenis, billiard a tenisový kurt (vše za poplatek).

Pláž:

Popis typového hotelu: Pěkná, široká a dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu, podchodem pod místní komunikací. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Stravování:

Polopenze bufetovým způsobem a nápoje k večeři (voda a víno).

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Pokoje:

Popis typového hotelu: Pěkné účelně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, klimatizací, SAT TV, fénem, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí.

Tipy pro správnou volbu:

8-denní zájezd pro seniory starší 55 let. Navíc s každým seniorem může cestovat nesenior za stejných podmínek! Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 let bez doprovodu seniora.

Informace:

Cena zahrnuje: - leteckou dopravu Praha-Malaga-Praha včetně tax a příplatků - transfer letiště-hotel-letiště - 7 noclehů v hotelu **** s polopenzí - nápoje k večeři (voda 0,35l a víno 0,2l na osobu) - 1x polodenní výlet - služby českého delegáta - zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb. Cena nezahrnuje: * příplatek na jednolůžkový pokoj (senior) 3.700,- Kč * příplatek za neseniora 2.700,- Kč * fakultativní výlety (možnost zakoupení na místě) Pojištění: * pojištění Evropa Light 300 Kč * pojištění Evropa Complex (limit plnění storna 30 tis. Kč) 490 Kč Informace: * Zájezdy jsou určeny pro osoby starší 55 let a je nutno mít trvalý pobyt v některé ze zemí EU. * Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 lez bez doprovodu seniora. * Uvedený název hotelu a popis je orientační, konkrétní název a popis hotelu bude upřesněn cca 7 dní před odletem. * Fakultativní výlety je možné zakoupit na místě u průvodce. * Zájezdy pořádáme ve spolupráci s CK Quality Tours.

Informace:

Cena zahrnuje: - leteckou dopravu Praha-Malaga-Praha včetně tax a příplatků - transfer letiště-hotel-letiště - 7 noclehů v hotelu **** s polopenzí - nápoje k večeři (voda 0,35l a víno 0,2l na osobu) - 1x polodenní výlet - služby českého delegáta - zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb. Cena nezahrnuje: * příplatek na jednolůžkový pokoj (senior) 3.700,- Kč * příplatek za neseniora 2.700,- Kč * fakultativní výlety (možnost zakoupení na místě) Pojištění: * pojištění Evropa Basic 285,- Kč * pojištění Evropa Standard (limit plnění storna 30 tis. Kč) 395,- Kč Informace: * Zájezdy jsou určeny pro osoby starší 55 let a je nutno mít trvalý pobyt v některé ze zemí EU. * Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 lez bez doprovodu seniora. * Uvedený název hotelu a popis je orientační, konkrétní název a popis hotelu bude upřesněn cca 7 dní před odletem. * Fakultativní výlety je možné zakoupit na místě u průvodce. * Zájezdy pořádáme ve spolupráci s CK Quality Tours.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000