crosssearch

Pěkný hotelový komplex s příjemnou atmosférou a atraktivním umístěním se nachází v první linii u pláže a dlouhé plážové promenády s restauracemi a bary. Z hotelu je přímý vstup na pláž. Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Pěkný hotelový komplex s příjemnou atmosférou a atraktivním umístěním se nachází v první linii u pláže a dlouhé plážové promenády s restauracemi a bary. Z hotelu je přímý vstup na pláž. Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou.

Vybavení hotelu:

Recepce, výtahy, bar na recepci a u bazénu, hotelová restaurace, dětské hřiště a miniclub, WI-FI a internet (za poplatek), úschovna zavazadel. Uprostřed komplexu se nachází velká terasa se 2 bazény a s lehátky zdarma, dětský bazén.

Sport a zábava:

Stolní tenis zdarma, billiard, posilovna a tenisový kurt (vše za poplatek), animační programy pro děti i dospělé.

Pláž:

Pěkná dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před hotelem a je vhodná pro děti, možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Stravování:

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, snack a zmrzlinu pro děti.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Roquetas de Mar

Pokoje:

Pěkné pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny telefonem, klimatizací, fénem, SAT TV, trezorem a ledničkou (oboje za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit suite s oddělenou ložnicí.

Tipy pro správnou volbu:

- umístění přímo u pláže - program all inclusive v ceně - klimatizace na pokoji - doporučujeme pro rodiny s dětmi - All inclusive pro dítě ZDARMA!

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000