crosssearch

Almería pro Seniory

Španělsko, Almería

Velice pěkný a výborně vybavený hotelový komplex se nachází u pláže, která je od hotelu oddělena pouze promenádou a nefrekventovanou silnicí. Promenáda vede od klidnějšího letoviska Aguadulce až do střediska Roquetas de Mar, které je vzdáleno cca 12 km. V okolí hotelu jsou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Popis typového hotelu: Velice pěkný a výborně vybavený hotelový komplex se nachází u pláže, která je od hotelu oddělena pouze promenádou a nefrekventovanou silnicí. Promenáda vede od klidnějšího letoviska Aguadulce až do střediska Roquetas de Mar, které je vzdáleno cca 12 km. V okolí hotelu jsou restaurace bary, přístav a další nákupní možnosti. Město Almería je vzdáleno cca 10 km.

Vybavení:

Recepce, výtahy, hotelová restaurace, bar, WI-FI v lobby (30 minut zdarma), konferenční prostory, úschovna zavazadel, vnitřní bazén, venkovní bazén s jacuzzi, zahrada, brouzdaliště se skluzavkami, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Pláž:

Pěkná dlouhá pláž s hrubozrnným pískem (místy přechází v kamínky) se nachází před hotelem, od hotelu je oddělena pouze promenádou a nefrekventovanou silnicí.

Ubytování:

Pěkné účelně zařízené dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, fénem, telefonem, klimatizací, SAT TV, trezorem a minibarem (oboje za poplatek), balkonem nebo terasou. Pokoje jsou bez možnosti přistýlky. V pokoji jsou umístěna dvě široká lůžka pro 2-3 osoby.

Stravování:

Polopenze bufetovým způsobem a nápoje k večeři (voda a víno).

Tipy pro správnou volbu:

8-denní zájezd pro seniory starší 55 let. Navíc s každým seniorem může cestovat nesenior za stejných podmínek! Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 let bez doprovodu seniora.

Informace:

Informace: * Zájezdy jsou určeny pro osoby starší 55 let a je nutno mít trvalý pobyt v některé ze zemí EU. * Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 lez bez doprovodu seniora. * Uvedený název hotelu a popis je orientační, konkrétní název a popis hotelu bude upřesněn cca 7 dní před odletem. * Fakultativní výlety je možné zakoupit na místě u průvodce. * Zájezdy pořádáme ve spolupráci s CK Quality Tours.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000