crosssearch

Jednoduše zařízené bungalovy nacházející se v nejstarším slovinském městě Ptuj jsou ideálním místem ke strávení odpočinkové relaxační dovolené v termálních lázních a zároveň k aktivní dovolené.

Konečná cena za osobu od: 4 214 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jednoduše zařízené bungalovy nacházející se v nejstarším slovinském městě Ptuj jsou ideálním místem ke strávení odpočinkové relaxační dovolené v termálních lázních a zároveň k aktivní dovolené. Bungalovy doporučujeme klientům všech věkových kategorií, ale i rodinám s dětmi.

Poloha

Bungalovy se nachází v nejstarším slovinském městě Ptuj, které je mimo jiné známé pro své léčivé termální prameny, které jsou užívány především k léčbě pohybového ústrojí, neurologického onemocnění a na rehabilitaci revmatických a degenerativních onemocnění. Město s bohatou historií nabízí nespočetné množství možností k podnikání výletů a je vhodným výchozím bodem k pěší turistice, ale i cykloturistice. Bungalovy se nachází v bezprostřední blízkosti, cca 200 m od termálních lázní Ptuj a cca 1 km od centra města.

Vybavení

Hosté mají zdarma vstup (dvakrát denně) do Thermal Parku (vzdáleného cca 200 m od bungalovů), který nabízí vodní plochu o rozloze 4200 m2 a největší systém skluzavek ve Slovinsku. Vodní svět nabízí šest vnitřních a šest venkovních bazénů a několik druhů saun. Masáže, zábaly a další terapie (za poplatek). Klienti mají zvýhodněnou cenu vstupu do bazénů a wellness v hotelu Grand Primus. Hostům je k dispozici centrální restaurace, kavárna, bar, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště na míčové hry - volejbal, basketbal, házenou, fotbal, bowling, golfové hřiště, animace. Parkoviště.

Ubytování

Bungalovy s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV, telefonem, trezorem a radiem. Bungalovy vhodné až pro čtyři osoby.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v restauraci Zila, který se nachází cca 150 m od bungalovů.

Informace pro klienty

Po příjezdu na místo jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: pobytová taxa 1 EUR/den/osoba starší 18 let.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 73 termínů

Celkem 73 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000