crosssearch

Villa Zancola

Slovinsko, Portorož

Villa Zancola leží v blízkosti centra města Portorož. Portorož je známý nejen jako přístav (pojme až 1 000 lodí, místní marína byla oceněna Modrou vlajkou), ale hlavně jako lázeňské centrum již od 13. století. Pořádají se zde různé slavnosti (například Saltpans Feast). Krom...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Zancola leží v blízkosti centra města Portorož. Portorož je známý nejen jako přístav (pojme až 1 000 lodí, místní marína byla oceněna Modrou vlajkou), ale hlavně jako lázeňské centrum již od 13. století. Pořádají se zde různé slavnosti (například Saltpans Feast). Krom tradice a historie však objevíte i moderní tvář města. Portorož se pyšní nejstarší turistickou tradicí ve Slovinsku. Díky písečné pláži s pozvolným přístupem do moře se oblast stala vyhledávanou destinací na letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování.

Ubytování

Villa Zancola nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 3 a 4-lůžkovém apartmánu typu BILO a TRILO s vybaveným kuchyňským koutem, TV, internetem, soc. zařízením a terasou s částečným výhledem na moře. Apartmán typu BILO je navíc s klimatizací. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Cykloturistika, škola potápění, bowling, jachtářský klub, minigolf, tenis, lodní výlety. V městě restaurace, hospůdky, obchody se suvenýry, wellness, kasíno.

Pláž

Písečná: asi 800 m od vily, vhodná i pro děti. Pláž byla oceněná Modrou vlajkou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000