crosssearch

Villa Marjetka

Slovinsko, Portorož

Villa Marjetka leží pouze asi 250 m od pláže a asi 150 m od centra města Portorož. Portorož je známý nejen jako přístav (pojme až 1 000 lodí, místní marína byla oceněna Modrou vlajkou), ale hlavně jako lázeňské centrum již od 13. století. Pořádají se zde různé slavnosti...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Marjetka leží pouze asi 250 m od pláže a asi 150 m od centra města Portorož. Portorož je známý nejen jako přístav (pojme až 1 000 lodí, místní marína byla oceněna Modrou vlajkou), ale hlavně jako lázeňské centrum již od 13. století. Pořádají se zde různé slavnosti (například Saltpans Feast). Krom tradice a historie však objevíte i moderní tvář města. Portorož se pyšní nejstarší turistickou tradicí ve Slovinsku. Díky písečné pláži s pozvolným přístupem do moře se oblast stala vyhledávanou destinací na letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány. Parkování je možné na veřejných parkovištích v blízkosti domu.

Ubytování

Villa Marjetka nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 4-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO, s možností jedné přistýlky, s vybaveným kuchyňským koutem, kabelovou TV, soc. zařízením a terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Cykloturistika, škola potápění, bowling, jachtářský klub, minigolf, tenis, lodní výlety. V městě restaurace, hospůdky, obchody se suvenýry, wellness, kasíno.

Pláž

Písečná: asi 250 m od vily, s pozvolným přístupem do moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000