crosssearch

Villa Kosmač

Slovinsko, Portorož

Villa Kosmač postavená ve stylu tradiční istrijské architektury je pojmenována dle jednoho z nejznámějších slovinských spisovatelů Cirila Kosmače, který zde žil a pracoval. Vila je vhodným ubytováním pro nenáročné klienty.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Kosmač postavená ve stylu tradiční istrijské architektury je pojmenována dle jednoho z nejznámějších slovinských spisovatelů Cirila Kosmače, který zde žil a pracoval. Vila je vhodným ubytováním pro nenáročné klienty. Portorož je známý nejen jako přístav (pojme až 1 000 lodí, místní marína byla oceněna Modrou vlajkou), ale hlavně jako lázeňské centrum již od 13. století. Pořádají se zde různé slavnosti (například Saltpans Feast). Krom tradice a historie však objevíte i moderní tvář města. Portorož se pyšní nejstarší turistickou tradicí ve Slovinsku. Díky písečné pláži s pozvolným přístupem do moře se oblast stala vyhledávanou destinací na letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi.

Vybavení

Jednoduše zařízený apartmán, zahrada.

Ubytování

Villa Kosmač nabízí jednoduché ubytování apartmánového stylu v 10-lůžkovém apartmánu typu PENTA s vybaveným kuchyňským koutem a soc. zařízením. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Cykloturistika, škola potápění, bowling, jachtářský klub, minigolf, tenis, lodní výlety. V městě restaurace, hospůdky, obchody se suvenýry, wellness, kasíno.

Pláž

Písečná: vzdálená asi 8 min. chůze od vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000