crosssearch

Villa Faganel

Slovinsko, Portorož

Villa Faganel leží na klidném místě pouze asi 5 min. chůze od pláže a asi 1,5 km od centra města Portorož.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Faganel leží na klidném místě pouze asi 5 min. chůze od pláže a asi 1,5 km od centra města Portorož. Portorož je známý nejen jako přístav (pojme až 1 000 lodí, místní marína byla oceněna Modrou vlajkou), ale hlavně jako lázeňské centrum již od 13. století. Pořádají se zde různé slavnosti (například Saltpans Feast). Krom tradice a historie však objevíte i moderní tvář města. Portorož se pyšní nejstarší turistickou tradicí ve Slovinsku. Díky písečné pláži s pozvolným přístupem do moře se oblast stala vyhledávanou destinací na letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi.

Vybavení

Standardně zařízený apartmán.

Ubytování

Villa Faganel nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 3-lůžkovém apartmánu typu BILO s vybaveným kuchyňským koutem, soc. zařízením a balkonem s částečným výhledem na moře. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Cykloturistika, škola potápění, bowling, jachtářský klub, minigolf, tenis, lodní výlety. V městě restaurace, hospůdky, obchody se suvenýry, wellness, kasíno.

Pláž

Betonová: pláž u komplexu Bernardin asi 5 min. chůze od vily, betonové a travnaté plochy na opalování. Písečná: hlavní městská pláž je vzdálená asi 15 min. chůze, pláž byla oceněná Modrou vlajkou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000