crosssearch

Hotel Vile Park je součástí komplexu St. Bernardin Resort a nabízí ubytování ve čtyřech vilách - Galeb, Galeja, Orada a Nimfa. Nechybí zde bohaté vyžití ve venkovních bazénech, obchůdcích, restauracích, barech či kasínu. Hotel leží v západní části Portorože, do jehož centra se...

Konečná cena za osobu od: 3 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel Vile Park je součástí komplexu St. Bernardin Resort a nabízí ubytování ve čtyřech vilách - Galeb, Galeja, Orada a Nimfa. Nechybí zde bohaté vyžití ve venkovních bazénech, obchůdcích, restauracích, barech či kasínu. Hotel leží v západní části Portorože, do jehož centra se dostanete krátkou prochádzkou podél moře.

Vybavení hotelu

Obchůdky, restaurace, rybí restaurace, taverna, vodní park Laguna Bernardin u hotelu Histrion (vstup v ceně, různé vodní aktivity a atrakce, bazény s teplou a studenou vodou, bazénky pro děti, vířivky. Aquapark je otevřený po celý rok, v létě je navíc propojený s venkovníma bazénama.), venkovní bazén. Možnost návštěvy kasína Bernardin a Portorož (vstup v ceně).

Ubytování

Hotel Vile Park nabízí příjemné ubytování hotelového stylu. Jsou zde jedno a dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo bez, některé s možností jedné přistýlky. Pokoje mají vlastní soc. zařízení, telefon a TV/SAT, rádio, fén. Bližšší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Sport

Venkovní bazény, vodní park Laguna Bernardin u hotelu Histrion, obchůdky, restaurace, bary, kasíno.

Pláž

Betonová: hotelová pláž vzdálená asi 150 m od hotelu. Betonové a travnaté plochy na opalování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 87 termínů

Celkem 87 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000