crosssearch

Hotel Roža leží v blízkosti Portorožské promenády a Grand hotelu Metropol, ve kterém mohou hosté využívat bohatou nabídku služeb.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel Roža leží v blízkosti Portorožské promenády a Grand hotelu Metropol, ve kterém mohou hosté využívat bohatou nabídku služeb. Hotel nabízí pohodlné ubytování pro páry, ale i pro rodiny s dětmi, výhodou je blízkost písečné pláže s pozvolným přístupem do moře. Nechybí zde bohaté vyžití ve venkovních bazénech, obchůdcích, restauracích, barech či kasínu. Portorož je známý svou lázeňskou tradicí ale i vyžitím ve dne i v noci, doporučujeme také výlet do blízkého Piranu s nádherným centrem města.

Vybavení Hotelu

Aperitiv bar, trezor na recepci, snídaňová místnost s venkovní terasou s krásným výhledem, lobby bar, podzemní garáž a umývárna aut (za poplatek), animační programy v letní sezoně. V ceně je také vstup do vnitřních a venkovních bazénů u pláže (venkovní bazény jsou otevřené 15.6.-15.9., dle počasí) a na hotelovou pláž a vstup do Kasína Bernardin. Rovněž máte možnost vstupu do nočního klubu Night Club Metropol (zde je ale nutná konzumace). V blízkosti hotela se nachází několik tenisových kurtů. Další služby v Grand hotelu Metropol - vnitřní vyhřívaný bazén (zavřený v středy do 14h a 1.6.-6.6., v ceně), Acqua Relax Center, fitness centrum, beauty salon a kadeřník, restaurace a terasa, a la carte restaurace, noční klub a kasíno.

Ubytování

Hotel Roža nabízí příjemné ubytování hotelového stylu v jedno a dvoulůžkových pokojích, některé s možností jedné přistýlky. Pokoje jsou zařízené ručně vyráběným mahagonovým nábytkem a jsou vybavené TV/SAT, přímou telefonní linkou, klimatizací, minibarem, fénem a vlastním soc. zařízením. Všechny pokoje jsou s balkonem, některé pokoje jsou orientované na mořskou stranu. Dítě do 12 let na přistýlce zdarma! Bližšší popis jednotlivých typů pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Polopenze - snídaně formou švédských stolů v hotelu Roža, večeře - formou švédských stolů v Grand Salonu v Grand hotelu Metropol. Možnost dokoupení plné penze (obědy v Grand hotelu Metropol).

Sport

Animační programy v letní sezoně, vnitřní a venkovní bazény u pláže, vnitřní vyhřívaný bazén v Grand hotelu Metropol, Kasíno Bernardin, v blízkosti hotela se nachází několik tenisových kurtů. V Grand hotelu Metropol - Acqua Relax Center, fitness centrum, beauty salon a kadeřník, restaurace a terasa, a la carte restaurace, noční klub a kasíno. V okolí cykloturistika, škola potápění, bowling, jachtářský klub, minigolf, tenis, lodní výlety. V městě restaurace, hospůdky, obchody se suvenýry, wellness. Bohaté denní i noční vyžití.

Pláž

Betonová: asi 100 m od hotelu, u pláže se nacházejí venkovní bazény. Písečná: hlavní městská pláž je vzdálená asi 250 m od hotelu, pozvolný přístup do moře.
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000