crosssearch

Remisens Premium Casa Rosa

Slovinsko, Portorož (zobrazit na mapě) mapa

Poloha: Nově renovovaný hotel s krásným výhledem na Portorož se nachází v bezprostřední blízkosti Grand hotelu Metropol a Grand casina Portorož asi 600 metrů od centra města. Vybavení: Recepce, snídaňová restaurace s terasou s pohledem na moře, loby bar, trezory na recepci,...

Konečná cena za osobu od: 12 758 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Nově renovovaný hotel s krásným výhledem na Portorož se nachází v bezprostřední blízkosti Grand hotelu Metropol a Grand casina Portorož asi 600 metrů od centra města.

Vybavení:

Recepce, snídaňová restaurace s terasou s pohledem na moře, loby bar, trezory na recepci, garáž (za poplatek 14 Eur za den), vnitřní i venkovní bazén. Hostům je k dispozici veškerá nabídka služeb hotelu Metropol. Volný vstup do kasina Bernardin. V hlavní sezoně animace.

Sport a zábava:

V hotelu je bar s terasou, hosté mají k dispozici sportovní centrum a wellness v sousedním hotelu Metropol (sauny, vířivky, solárium, masáže - za úplatu). Dále je zde fitness, bowling, minigolf, tenisová hřiště, noční klub a kasino.

Pláž:

Hotelová pláž s lehátky a slunečníky je asi 150 metrů od hotelu. Pláž je částečně travnatá i betonová. Městská upravená pláž je asi 600 metrů od hotelu.

Ubytování:

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním příslušenstvím jsou vybavené SAT-TV, telefonem, fénem, sejfem, WI-FI a přípojkou na internet, mají balkon.

Stravování:

Bufetová polopenze, snídaně v hotelu, večeře v restauraci vedlejšího hotelu Metropol.

Středisko:

Portorož

GPS:

45.517173,13.571978

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000