crosssearch

Hotel Lucija nabízí příjemné ubytování hotelového stylu v jedno a dvoulůžkových pokojích a také v rodinných pokojích pro 3-4 osoby.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel Lucija je zasazený v pěkném parku v blízkosti Portorožské promenády a venkovních bazénů na pláži. Je vhodným výběrem zejména pro rodiny s dětmi, kterým nabízí pohodlné ubytování v rodinných pokojích pro 3-4 osoby, vyžití pro děti a písečnou pláž s pozvolným přístupem do moře. Ostatní ocení wellness služby hotelu jako například vyhřívaný vnitřní bazén či několik druhů saun. Internetové připojení v hotelu Vám zajistí kontakt s Vašimi blízkými doma. Nechybí zde bohaté vyžití ve venkovních bazénech, obchůdcích, restauracích, barech či kasínu. Portorož je známý svou lázeňskou tradicí ale i vyžitím ve dne i v noci, doporučujeme také výlet do blízkého Piranu s nádherným centrem města.

Vybavení Hotelu

Pineta aperitiv bar a terasa, restaurace, internetové připojení, vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou  (zavřený v pondělky do 14 h a 9.7.-13.7.), několik druhů saun (finská , turecká, infrasauna), dětský koutek, garáž, možnost mytí auta, v letní sezoně animační programy. V ceně je také vstup do vnitřních a venkovních bazénů u pláže (venkovní bazény jsou otevřené 15.6.-15.9., dle počasí) a vstup do Kasína Bernardin. Rovněž máte možnost vstupu do nočního klubu Night Club Metropol (zde je ale nutná konzumace). V blízkosti hotela se nachází několik tenisových kurtů.

Ubytování

Hotel Lucija nabízí příjemné ubytování hotelového stylu v jedno a dvoulůžkových pokojích a také v rodinných pokojích pro 3-4 osoby. Pokoje jsou vybavené TV/SAT, přímou telefonní linkou, klimatizací, trezorem, vlastním soc. zařízením a případně i balkonem (dle vybraného typu pokoje). V rodinných pokojích až dvě děti do 12 let na přistýlce zdarma! Bližšší popis jednotlivých typů pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Polopenze, možnost dokoupení plné penze (obědy v restaurace San Lorenzo).

Sport

Vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou, několik druhů saun, venkovní a vnitřní bazény u pláže, v letní sezoně animační programy, kasíno. V okolí cykloturistika, škola potápění, bowling, jachtářský klub, minigolf, tenis, lodní výlety. V městě restaurace, hospůdky, obchody se suvenýry, wellness. Bohaté denní i noční vyžití.

Pláž

Betonová: asi 100 m od hotelu, u pláže se nacházejí venkovní bazény. Písečná: hlavní městská pláž je vzdálená asi 250 m od hotelu, pozvolný přístup do moře.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000