crosssearch

Grand Hotel Metropol

Slovinsko, Portorož

Grand Hotel Metropol, část Metropol Resortu v Portoroži, poskytuje služby nejvyšší kvality a je oblíbeným luxusním ubytováním pro různé hosty, ať už rodiny č i obchodní cestující, kteří hledají exkluzivní dovolenou na slovinském pobřeží. Hotel se nachází blízko moře a nabízí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Grand Hotel Metropol, část Metropol Resortu v Portoroži, poskytuje služby nejvyšší kvality a je oblíbeným luxusním ubytováním pro různé hosty, ať už rodiny č i obchodní cestující, kteří hledají exkluzivní dovolenou na slovinském pobřeží. Hotel se nachází blízko moře a nabízí velké množství služeb. Podobně jako Grand Hotel Bernardin také dosahuje standardu pěti hvězdiček.

Vybavení

V tomto luxusním hotelu můžete využít venkovní bazén, krytý bazén, navštívit mini klub, zahrát si tenis, navštívit místní Wellness & Spa centrum Acqua Relax Wellness Centre, kde můžete vyzkoušet různé druhy koupelí a masáží, 3 druhy saun, bazén, vířivku nebo také navštívit kosmetický či vlasový salón a fitness.

Ubytování

Tento grand hotel nabízí ubytování v luxusně vybavených jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích, dvoulůžkové s možností jedné  přistýlky. Pokoje jsou vybaveny balkonem, TV/SAT, telefonem, rádiem, mini barem, sejfem na cennosti, klimatizací, koupelnou se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, a možností 24 hodinového servisu.

P 1/1:
Luxusní jednolůžkový pokoj s balkonem, TV/SAT, telefonem, rádiem, mini barem, sejfem na cennosti, klimatizací, koupelnou se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, a možností 24 hodinového servisu.

P 1/2:
Luxusní dvoulůžkový pokoj s balkonem, TV/SAT, telefonem, rádiem, mini barem, sejfem na cennosti, klimatizací, koupelnou se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, a možností 24 hodinového servisu.

P 1/2+1:
Luxusní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky s balkonem, TV/SAT, telefonem, rádiem, mini barem, sejfem na cennosti, klimatizací, koupelnou se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, a možností 24 hodinového servisu.

Stravování

Snídaně, možnost doobjednání obědů či večeří za příplatek.

Sport

V resortu si např. můžete zahrát tenis, za návštěvu ale určitě stojí výše zmíněné Acqua Relax Wellness Centrum s širokou nabídkou kvalitních služeb.

Tipy

Strunjan: je těžké popsat krásu, malebnost a atraktivitu této pěší stezky. Člověk to prostě musí prožít na vlastní kůži. Stezka vede podél jednoho z nejvyšších útesů na Jadranu a podél krásného chráněného území. Není ovšem chráněna sama a tato skutečnost musí být brana v úvahu. Ljubljana: pro mnohé může být výlet do hlavního města Slovinska velmi lákavým. Je zde spousta barokních i renesančních památek, nádherných tajemných uliček a mnoho dalšího. Návštěva hradu, který je dominantou města, Vám umožní nezapomenutelný výhled na celé město. Mužete využít bezproblémového autobusového spojení. Postojnska jama: největší krasová jeskyně v Evropě s asi 20-ti kilometry podzemních chodeb a galerií. Na prohlídku Vás odveze vláček, ve viváriu Proteus poznáte podzemní svět zvířat. Nedaleko taktéž jeskyně Škocjanske jame.

Pláž

Betonová s lehátky a plochami na opalování; asi do 200 m od hotelu.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000