crosssearch

Grand hotel Bernardin

Slovinsko, Portorož (zobrazit na mapě) mapa

Grand hotel Bernardin je prvním a zároveň největším luxusním kongresovým hotelem ve Slovinsku. Z pohledu kvality nabízených služeb dosahuje standardu pěti hvězdiček. Díky své nádherné poloze v těsné blízkosti moře v oblébené přímořské oblasti Portorož poskytuje svým hostům...

Konečná cena za osobu od: 23 798 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Grand hotel Bernardin je prvním a zároveň největším luxusním kongresovým hotelem ve Slovinsku. Z pohledu kvality nabízených služeb dosahuje standardu pěti hvězdiček. Díky své nádherné poloze v těsné blízkosti moře v oblébené přímořské oblasti Portorož poskytuje svým hostům idylické zážitky.

Vybavení

Do vybavení tohoto luxusního hotelu patří vnitřní bazén, soukromá pláž, značné sportovní vyžití např. v místním fitness a široká nabídka služeb ve Wellness&Spa centru Paradise Spa Portorož, které je už podle svého názvu skutečným rájem. Nachází se zde sauna (finská, infračervená či bio), parní lázeň, můžete vyzkoušet různé druhy masáží (např. i thajské masáže) a několik dalších relaxačních aktivit, které Vám zaručeně "dobijí baterky". Postará se o Vás profesionální a usměvavý personál. Dále na Vás v Grand hotelu Bernadin čeká 24-hodinový servis, několik restaurací, možnost platby kartou či použití sejfů na cennosti jak na recepci tak i v pokojích. Je zde možnost pořádání různých seminářů, workshopů, prezentací, konferencí, ale také módních přehlídek, hostin a galavečerů. Tento grandhotel může být také ideálním místem pro Váš svatební den.

Ubytování

Ubytování je možné v luxusně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Pokoje jsou vybaveny balkonem, TV/SAT, rádiem, telefonem, Wi-Fi internetem, psacím stolem, minibarem, koupelnou se sprchou či vanou, vysoušečem vlasů, toaletními potřebami a županem s přezůvkami.

P 1/1:
Jednolůžkový pokoj s balkonem, TV/SAT, rádiem, telefonem, Wi-Fi internetem, psacím stolem, minibarem, koupelnou se sprchou či vanou, vysoušečem vlasů, toaletními potřebami a županem s přezůvkami.

P 1/2:
Dvoulůžkový pokoj s balkonem, TV/SAT, rádiem, telefonem, Wi-Fi internetem, psacím stolem, minibarem, koupelnou se sprchou či vanou, vysoušečem vlasů, toaletními potřebami a županem s přezůvkami.

P 1/2+1:
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky s balkonem, TV/SAT, rádiem, telefonem, Wi-Fi internetem, psacím stolem, minibarem, koupelnou se sprchou či vanou, vysoušečem vlasů, toaletními potřebami a županem s přezůvkami.

Stravování

Snídaně, oběd či večeři je možné doobjednat za poplatek.

Sport

Tenis, Fitness, Wellness&Spa Paradise Portorož, bary a restaurace. Vodní park Laguna Bernardin (vstup v ceně, různé vodní aktivity a atrakce, bazény s teplou a studenou vodou, bazénky pro děti, vířivky). Aquapark je otevřený po celý rok, v létě je navíc propojený s venkovními bazény, wellness centrum. Možnost návštěvy kasína Bernardin a Portorož (vstup v ceně). V Portoroži bohaté denní i noční vyžití.

Tipy

Strunjan: je těžké popsat krásu, malebnost a atraktivitu této pěší stezky. Člověk to prostě musí prožít na vlastní kůži. Stezka vede podél jednoho z nejvyšších útesů na Jadranu a podél krásného chráněného území. Není ovšem chráněna sama a tato skutečnost musí být brana v úvahu. Ljubljana: pro mnohé může být výlet do hlavního města Slovinska velmi lákavým. Je zde spousta barokních i renesančních památek, nádherných tajemných uliček a mnoho dalšího. Návštěva hradu, který je dominantou města, Vám umožní nezapomenutelný výhled na celé město. Mužete využít bezproblémového autobusového spojení. Postojnska jama: největší krasová jeskyně v Evropě s asi 20-ti kilometry podzemních chodeb a galerií. Na prohlídku Vás odveze vláček, ve viváriu Proteus poznáte podzemní svět zvířat. Nedaleko taktéž jeskyně Škocjanske jame.

Pláž

Betonová, travnaté plochy s lehátky; do 100 m od hotelu. 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000