crosssearch

Apartmány Portorož

Slovinsko, Portorož

Apartmány jsou situované v lázeňském městečku Portorož, ve vzdálenosti do 2 km od centra letoviska. Díky písečným plážím se oblast stala vyhledávanou destinací na letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi. Kolem některých apartmánů rostou okrasné květiny a stromy, které...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis

Apartmány jsou rozmístěny v různých domech v lázeňském městečku Portorož, ve vzdálenosti asi do 2 km od centra letoviska. Portorož je známý nejen jako přístav (pojme až 1 000 lodí, místní marína byla oceněna Modrou vlajkou), ale hlavně jako lázeňské centrum již od 13. století. Pořádají se zde různé slavnosti (například Saltpans Feast). Krom tradice a historie však objevíte i moderní tvář města. Portorož se pyšní nejstarší turistickou tradicí ve Slovinsku. Díky písečné pláži s pozvolným přístupem do moře se oblast stala vyhledávanou destinací na letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi. Město žije ve dne i v noci a nabízí řadu možností ke kulturnímu i sportovnímu vyžití.

Vybavení a služby

Standardně zařízené apartmány, většina apartmánů má TV a možnost parkování.

Ubytování

Apartmány Portorož nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou až osmilůžkových apartmánech s možností přistýlky. Většina apartmánů je s TV a možností parkování, na vyžádání možnost apartmánu s klimatizací (za poplatek). Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme návštěvu místních restaurací a ochutnání lahodných specialit letoviska. Možnost dokoupení snídaní (na vyžádání).

Sport a zábava

Procházky, cyklistické stezky vhodné i pro in-line brusle, tenisové kurty, sportovní hala, malé fotbalové hřiště, basketbal, volejbal na pláži. V letovisku také bohaté možnosti wellness procedur, také restaurace, bary a obchody.

Tipy na výlet

Strunjan: je těžké popsat krásu, malebnost a atraktivitu této pěší stezky. Člověk to prostě musí prožít na vlastní kůži.  Stezka vede podél jednoho z nejvyšších útesů na Jadranu a podél krásného chráněného území.  Není ovšem chráněna sama a tato skutečnost musí být brana v úvahu. Ljubljana: pro mnohé může být výlet do hlavního města Slovinska velmi lákavým. Je zde spousta barokních i renesančních památek , nádherných tajemných uliček a mnoho dalšího. Návštěva hradu, který je dominantou města, Vám umožní nezapomenutelný výhled na celé město. Mužete využít bezproblémového autobusového spojení. Postojnska jama: největší krasová jeskyně v Evropě s asi 20-ti kilometry podzemních chodeb a galerií. Na prohlídku Vás odveze vláček, ve viváriu Proteus poznáte podzemní svět zvířat. Nedaleko taktéž jeskyně Škocjanske jame.

Pláž

Písečná: vzdálená asi od 100 do 2 000 m od apartmánů, s pozvolným vstupem do moře. Na pláži k zapůjčení křeslo a slunečník asi za 10-12 EUR. Moře: asi 100 - 2 000 m od apartmánů.

Další informace

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000