crosssearch

Villa Piranesi

Slovinsko, Piran

Komfortní Villa Piranesi je situovaná v malebném starém přístavním letovisku Piran, nachází se mezi mořským pobřežím a hustě osídleným centrem města. Piran těsně sousedí s letoviskem Portorož, které je vyhledávaným rychle se rozvíjejícím a asi nejznámějším slovinským...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita

2-lůžkový apartmán: 7
2 až 4-lůžkový apartmán: 10
Celkem osob: 54

Poloha

Komfortní Villa Piranesi je situovaná v malebném starém přístavním letovisku Piran, nachází se mezi mořským pobřežím a hustě osídleným centrem města. Piran těsně sousedí s letoviskem Portorož, které je vyhledávaným rychle se rozvíjejícím a asi nejznámějším slovinským letoviskem, plným zábavy a vyžití snad pro každého turistu.

Vybavení

17 moderních a komfortně vybavených apartmánů s příslušenstvím.

Ubytování

Villa Piranesi nabízí nové útulné apartmány typu BILO, pro 2 až 4 osoby. Některé apartmány jsou orientovány na mořskou stranu. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení snídaně nebo obědu. Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Sport

Vodní sporty, cykloturistika, procházky, nordic walking, v letovisku široká nabídka restaurací, kaváren, taveren s výborným slovinským a italským jídlem a nabídkou skvělých místních vín, nespočet dech beroucích památek, velkým lákadlem je blízký aquapark Laguna Bernadin, kde můžete vyzkoušet celou řadu vodních aktivit a atrakcí, bazény s teplou či studenou vodou, bazénky pro děti, vířivky, Finskou a Tureckou saunu a řadu masáží.

Pláž

Skalnatá: místní pláže jsou jedny z nejčistších vůbec.
Písečná: vřele doporučujeme návštěvu pláže v nedalekém letovisku Portorož - jedná se o světlou písčitou pláž, je nejdelší a nejhezčí pláží Slovinska, s pozvolným vstupem do moře, ideální pro malé děti a méně zkušené plavce a naízí se zde i možnost dalšího aktivního vyžití.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000