crosssearch

Villa Bevk

Slovinsko, Piran

Villa Bevk leží pouze asi 100 m od pláže v klidné části blízko centra města Piran. Město Piran, ležící na polostrově, je snad nejpřitažlivějším a nejzajímavějším přímořským městem Slovinska. 

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita

2-lůžkový apartmán: 5
4-lůžkový apartmán: 1
Přistýlka: 10
Celkem osob: 24

Poloha

Villa Bevk leží pouze asi 100 m od pláže v klidné části blízko centra města Piran. Město Piran, ležící na polostrově, je snad nejpřitažlivějším a nejzajímavějším přímořským městem Slovinska. Nadchne Vás svou architekturou v benátském stylu, procházka po městských hradbách nabízí překrásný výhled na Jadran a Vaše chuťové buňky uspokojí místní restaurace a hospůdky s lahodnými jídly a výborným vínem. Pěšky nebo na kole se můžete vydat na procházku kolem viníc a olivovníků, které se táhnou v okolí města. Za kulturou můžete jít do františkánského kostela, kde se pořádájí koncerty vážné hudby. Vyžití ve dne i v noci nabízí blízký Portorož.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány ve dvou budovách, které mají společnou terasu s výhledem na staré město, dále mini fitness, infra sauna, masážní sprchový kout a dvě ležadlá na relaxaci (služby wellness a fitness jsou zahrnuty v ceně apartmánů MONO 2+2*). Parkování je možné na veřejných parkovištích v blízkosti domu nebo v garážích blízko centra města (za poplatek, příjezd bezplatnou autobusovou linkou).

Ubytování

Villa Bevk nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 2 a 4-lůžkových apartmánech typu MONO a BILO, některé s možností dvou přistýlek, s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací, Wi-Fi internetem, kabelovou TV a soc. zařízením. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Vodní sporty, cykloturistika, potápění, nordic walking. V městě restaurace, hospůdky, obchody se suvenýry. V sousedním Portoroži bohaté denní i noční vyžití, kasíno, wellness.

Pláž

Skalnatá: asi 100 m od vily. Velmi pěkné koupání je také u sladkovodního jezera Fiesa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000