crosssearch

Hotel leží v nejkrásnější zátoce slovinského pobřeží, přímo na břehu moře, obklopen zelení ve vzdálenosti asi 10 minut pěší chůze do městečka.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel leží v nejkrásnější zátoce slovinského pobřeží, přímo na břehu moře, obklopen zelení ve vzdálenosti asi 10 minut pěší chůze do městečka.

Vybavení hotelu:

Recepce, restaurace, aperitiv bar, hotelová pláž s lehátky a slunečníky (k dispozici zdarma), krytý vyhřívaný bazén s mořskou vodou a výhledem na moře (v letních měsících uzavřen), možnosti masáží, sauna, fitness, pěkná klimatizovaná konferenční místnost. Velké parkoviště (částečně kryté) je hostům k dispozici zdarma. Wi-Fi v hotelové hale zdarma.

Sport a zábava:

Sportovní hřiště, promenáda do centra Piranu, možnosti výletů po Slovinsku a lodí do Benátek. V městečku je diskotéka, muzeum, divadlo, cyklistické stezky.

Pláž:

Před hotelem je upravená plocha na slunění se slunečníky a lehátky, vstup do vody je po schůdkách, ale jsou zde i pozvolné vstupy s drobnými kamínky až hrubým pískem vhodné i pro děti.

Stravování:

Bufetová snídaně. Možnost dokoupení bufetových večeří.

Středisko:

Piran - Fiesta

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky jsou klimatizované, všechny mají balkon situovaný na mořskou stranu, telefon, LCD TV, minibar, možnost připojení na internet, v koupelně je fén. K dispozici je i několik pokojů typu superior pro 4 5 osob, které mají navíc denní pokoj s rozkládacím gaučem, další balkon a větší koupelnu.

Tipy pro správnou volbu:

- nejkrásnější zátoka ve Slovinsku - klidné místo v blízkosti městečka - pláž přímo před hotelem

Upozornění:

Vnitřní bazén v hotelu Barbara je v hlavní sezoně uzavřen, otvírá se pouze za nepříznivého počasí mimo hlavní sezonu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000