crosssearch

Bungalovy Tourist Village

Slovinsko, Moravské Toplice (zobrazit na mapě) mapa

Romantika v zátiší doškových střech: Turistické bungalovy se skládají z domků pokrytých slámou, které nabízejí romantickou dovolenou daleko od hluku a shonu města za přijatelnou cenu. V chatkách jsou dvoulůžkové pokoje, které si lze pronajmout jednotlivě, ale možný je i...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Romantika v zátiší doškových střech: Turistické bungalovy se skládají z domků pokrytých slámou, které nabízejí romantickou dovolenou daleko od hluku a shonu města za přijatelnou cenu. V chatkách jsou dvoulůžkové pokoje, které si lze pronajmout jednotlivě, ale možný je i pronájem celého domku (bungalovu). V chatkách jsou vítáni domácí mazlíčci. Pobyt v chatkách je příjemný po celý rok. Hosté bungalovů mají volný vstup do jednoho z nejadrenalinovějších vodních parků široko daleko. Každý bungalov má čtyři dvoulůžkové pokoje s vlastním vchodem, každý pokoj má vlastní terasu s výhledem na prekmurské pláně. Pokoje mají terasu a jsou vybaveny TV. Ubytovací kapacita komplexu je 148 lůžek. V zimě je komplex centrálně vytápěn.

Jedinečná chuť Prekmurje: Hosté bungalovů mohou využít hotelovou restauraci v Hotelu Termal, jejíž specialitou jsou tradiční prekmurská jídla. V lázních Terme 3000 se nachází také à la carte Restaurace Prestige a Café Praliné, kde můžete vždy ochutnat místní kulinářskou pochoutku prekmurskou gibanici a dort Praliné.

Vodní dobrodružství pro malé i velké: Hostům bungalovů je k dispozici neomezené koupání v zážitkovém bazénovém komplexu Terme 3000, který v 11 bazénech nabízí mnoho adrenalinových a vodních atrakcí. Hosté bungalovů mají volný vstup také do bazénů hotelu Termal, kde si mohou vyzkoušet i blahodárné účinky černé termální vody.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000