crosssearch

Uprostřed vnitrozemských lázní Moravske Toplice patří mezi nejznámější v celém Slovinsku. Stojí v těsné blízkosti golfového hřiště a vodního parku Terme 3000.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

uprostřed vnitrozemských lázní Moravske Toplice patří mezi nejznámější v celém Slovinsku. Stojí v těsné blízkosti golfového hřiště a vodního parku Terme 3000.

Vybavení

v blízkosti restaurace, bar, prodejna suvenýrů, parkoviště.

Ubytování

bungalovy typ 1/2+1 - 2lůžková ložnice s možností přistýlky (vhodná pro dítě do 12 let), sprcha a WC, SAT TV.

Stravování

snídaně a večeře formou bufetu, s možností dokoupení obědů, v hotelu Termal.

Sport

Aquapark - Terme 3000 s vodními atrakcemi (skluzavky se zvukovými a vizuálními efekty, tobogány, vodopády, masážní trysky, saunový svět, speciální dětská riviera), lázeňské centrum Termalium (masáže, koupele, inhalace, kosmetické služby, pedikúra, manikúra, léčebné procedury jako elektroterapie, magnetoterapie, léčebné masáže a koupele), hřiště pro míčové hry - volejbal, basketbal, házená, fotbal, tenisové a badmintonové kurty, půjčovna jízdních kol, animace, aerobic.

Doplňující informace

hosté mají neomezený vstup do Aquaparku Terme 3000 s 22 venkovními a vnitřními bazény s celkovou vodní plochou 5 000 m2. Přihlašovací poplatek 1 EUR/os./pobyt a místní poplatek - cca 1,20 EUR/os./den - dle místní vyhlášky, platí se na místě.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000