crosssearch

Hotel Lipa se nachází v oblasti Pomurje v lázeňském termálním letovisku Lendava. Lázně Lendava leží na úpatí rozsáhlých Lendavských vinic, kterých zde je více jak čtyři tisíce.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Lipa se nachází v oblasti Pomurje v lázeňském termálním letovisku Lendava. Lázně Lendava leží na úpatí rozsáhlých Lendavských vinic, kterých zde je více jak čtyři tisíce. Vznikly docela netradičně - objevením termálního pramenu během naftových vrtů v roce 1965. V té době místní obyvatelé zjistili, že koupele v horké vodě (62° C) pomáhaly utišit jejich problémy přicházející s věkem. Zajímavostí místní léčivé vody v těchto lázních je to, že je velmi bohatá na parafín. Využijte této speciální nabídky a nechte hýčkat Vaše tělo!

Vybavení

Hotel je vybaven salonem krásy, stánkem s novinami a suvenýry, trezorem, klimatizací, konferenčními místnostmi, výtahem, parkovištěm, dětským hřištěm a hernou, barem, směnárnou, kioskem i lékařskou službou. Co se týká wellness a dalších služeb, součástí komplexu je také finská sauna, solárium, masáže, vířivá vana, dva vnitřní dva venkovní bazény s termální i sladkou vodou, kuželky, posilovna, aerobik, plážový volejbal, půjčovna kol a sportovní hřiště.

Ubytování

Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích vybavených kabelovou televizí, telefonem, fénem a balkonem. Některé jsou s možností přistýlky (ta je vhodná spíše pro dítě, jedná se o rozkládací křeslo).

P 1/2:
Dvoulůžkový pokoj vybavený kabelovou televizí, telefonem, fénem a balkonem.

P 1/2+1:
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky vybavený kabelovou televizí, telefonem, fénem a balkonem. Přistýlka je vhodná pro dítě, jedná se o rozkládací křeslo.

Stravování

Stravování probíhá formou polopenze v klimatizované restauraci se zimní zahradou, kde si můžete vychutnat výtečné pokrmy z místní i mezinárodní kuchyně

Sport

V rámci wellness služeb hotel nabízí různé druhy saun, které jsou rozdělené podle barev - modrá, červená, oranžová, zelená. Například zelená je barvou lásky. Uklidňuje, uvolňuje, redukuje stress, zvyšuje sebeúctu, posiluje naše oči a zlepšuje náladu. Hosté mohou dále navštívit kromě několika bazénů také kosmetický salon, který poskytuje několik služeb - např. masáže obličeje, manikúra a pedikúra či make-up pro zvláštní příležitosti. Pro sportovně založené návštěvníky je zde k dispozici posilovna, kuželky, plážový volejbal, půjčovna kol, sportovní hřiště či aerobik.

Tipy

Tipy pro milovníky kultury a historie: rotunda v Selu, Mlyn Babič na řece Mur, řemeslnické dílny či početná muzea a galerie. Tipy pro milovníky přírody: krásné místní lesy nebo jezero Bukovnica. Hrad Sobota: nachází se ve měste Murska Sobota, jež je od Lendavy vzdálená asi 30 km. Tento hrad pochází z konce 15. století a během 2. světové války tu mělo gestapo zřízenou vlastní mučírnu. Dnes tam najdete regionální muzeum s pamětní síní věnovanou obětem války.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000