crosssearch

Depandance Lipov Gaj

Slovinsko, Lendava

Depandance Lipov Gaj se nachází v oblasti Pomurje v lázeňském termálním letovisku Lendava v těsné blízkosti hotelu Lipa.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Depandance Lipov Gaj se nachází v oblasti Pomurje v lázeňském termálním letovisku Lendava v těsné blízkosti hotelu Lipa. Lázně Lendava leží na úpatí rozsáhlých Lendavských vinic, kterých zde je více jak čtyři tisíce. Vznikly docela netradičně - objevením termálního pramenu během naftových vrtů v roce 1965. V té době místní obyvatelé zjistili, že koupele v horké vodě (62° C) pomáhaly utišit jejich problémy přicházející s věkem. Zajímavostí místní léčivé vody v těchto lázních je to, že je velmi bohatá na parafín. Využijte této speciální nabídky a nechte hýčkat Vaše tělo!

Vybavení

Depandance Lipov Gaj svým vybavením odpovídají tříhvězdičkové kategorii. Hosté mohou využívat vnitřmích i venkovních bazénů.

Ubytování

V rámci této speciální nabídky je možné ubytování ve dvoulůžkových pokojích/apartmánech s možností jedné přistýlky - rozkládací křeslo vhodné pro dítě. Pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem, ložnicí a koupelnou s WC.

P 1/2:
Dvoulůžkový pokoj/apartmán vybavený kuchyňským koutem, ložnicí a koupelnou s WC.

P 1/2+1:
Dvoulůžkový pokoj/apartmán s přistýlkou (rozkládací křeslo vhodné pro dítě) vybavený kuchyňským koutem, ložnicí a koupelnou s WC.

Stravování

Stravování probíhá formou polopenze v klimatizované restauraci se zimní zahradou v sousedním hotelu Lipa, kde si můžete vychutnat výtečné pokrmy z místní i mezinárodní kuchyně.

Sport

V rámci wellness služeb můžete v sousedním hotelu Lipa vyzkoušet různé druhy saun, které jsou rozdělené podle barev - modrá, červená, oranžová, zelená. Například zelená je barvou lásky. Uklidňuje, uvolňuje, redukuje stress, zvyšuje sebeúctu, posiluje naše oči a zlepšuje náladu. Hosté mohou dále navštívit kromě několika bazénů také kosmetický salon, který poskytuje několik služeb - např. masáže obličeje, manikúra a pedikúra či make-up pro zvláštní příležitosti. Pro sportovně založené návštěvníky je zde k dispozici posilovna, kuželky, plážový volejbal, půjčovna kol, sportovní hřiště či aerobik.

Tipy

Tipy pro milovníky kultury a historie: rotunda v Selu, Mlyn Babič na řece Mur, řemeslnické dílny či početná muzea a galerie. Tipy pro milovníky přírody: krásné místní lesy nebo jezero Bukovnica. Hrad Sobota: nachází se ve měste Murska Sobota, jež je od Lendavy vzdálená asi 30 km. Tento hrad pochází z konce 15. století a během 2. světové války tu mělo gestapo zřízenou vlastní mučírnu. Dnes tam najdete regionální muzeum s pamětní síní věnovanou obětem války.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000