crosssearch

Špik

Slovinsko, Kranj

Obrázek není k dispozici

Hotel Špik se nachází v krásné slovinské přírodě, 5 kilometrů od alpské vesničky Kranjska Gora. Již pouhý pohled na tuto alpskou přírodu přináší pocit zklidnění a uvolnění. Je to ideální místo pro načerpání nové energie a regenerace organismu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Špik se nachází v krásné slovinské přírodě, 5 kilometrů od alpské vesničky Kranjska Gora. Již pouhý pohled na tuto alpskou přírodu přináší pocit zklidnění a uvolnění. Je to ideální místo pro načerpání nové energie a regenerace organismu.

Vybavení

Hotel má k dispozici více než 80 míst k parkování, dále se zde nachází hotelová restaurace, kde můžete ochutnat tradiční slovinskou kuchyni, kavárna Alpine café s výběrem výborných domácích dezertů, volné večery můžete strávit také ve vinném sklípku. Pokud máte v plánu nějakou obchodní cestu, je zde k dispozici koferenční místnost až pro 220 osob s potřebným vybavením. Široká je také nabídka wellness - vodní a saunový svět, alpský wellness, a beauty centrum s výběrem masáží a kosmetických procedur, v letních horkých dnech může masáž probíhat venku na terase odkud máte neodolatelný výhled na přírodu.

Ubytování

Hotel Špik nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Můžete si vybrat mezi pokoji zařízenými v 3* a 4* standardu (viz ceník). Tříhvězdičkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem + WC, TV/SAT, telefonem a mini barem. Čtyřhvězdičkové pokoje mají navíc balkon.

Stravování

Formou polopenze, možnost doobjednání plné penze za poplatek (viz ceník).

Sport

Široké možnosti vyžití v krásné přírodě - pěší turistika, cykloturistika. Golf, tennis, posilovna, široká nabídka wellness procedur.

Tipy

Hřebčín v Lipice: Vesnička Lipica se nachází v krasové oblasti, nedaleko italských hranic, ve slovinském regionu Primorska. Patří mezi oblíbené výletní cíle. Navzdory tomu, že je Lipica ve skutečnosti malá ves, je známá po celém světě díky hřebčínu, kde chovají lipicány. Lipicánů je dnes na světě asi 4000, z toho 700 ve Slovinsku. Hřebčín už přivítal řadu známých hostů, v roce 2008 na příklad britskou královnu Elizabetu II. Dnes je Lipica turistickým centrem, kde si můžete prohlédnout komplex stájí hřebčína v rámci prohlídky v několika jazycích. Také se zde můžete projíždět v kočáře, shlédnout drezuru nebo Španělskou jezdeckou školu. Ljubljana: historické město se spoustou památek,dominantou města je Ljubljanski grad. Údolí řeky Soča: V západní části Julských Alp se rozkládá romantické údolí řeky Soča, která je bezesporu jednou z nejkrásnějších divokých řek Evropy. Pramení v nadmořské výšce 1050 metrů, jižně od průsmyku Vršič. V délce 127 km pak protéká horským masivem a následně ústí do Jaderského moře.

Další

30% sleva pro hosty hotelu na vstup do saunových center: Sauna centre Viridis v hotelu Alpina a v hotelu Špik, Sauna centre v Aqua Larix.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000