crosssearch

Skipass

Slovinsko, Kranj

Hotel Skipass byl otevřen v roce 2012. Leží ve městečku Kranjska Gora, přímo v srdci údolí Sava s výhledem na mohutné vrcholy: Razor, Prisank, Špik a Tromeja.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Skipass byl otevřen v roce 2012. Leží ve městečku Kranjska Gora, přímo v srdci údolí Sava s výhledem na mohutné vrcholy: Razor, Prisank, Špik a Tromeja. Je obklopen úchvatnou přírodou. Hotel je, dá se říci, ztělesněním srdečnosti a pohostinnosti. Budete zde vždy vítáni, užijete si rodinný komfort a také kulinářské zážitky. Tento hotel je ideální pro páry či kamarády, kteří chtějí ve Slovinsku strávit aktivní dovolenou. Přijeďte tedy do této krásné oblasti a hlavně do tohoto hotelu dobít energii!

Vybavení

Hotel Skipass nabízí svým hostům jak soukromé, tak i veřejné parkoviště s více než 40ti parkovacími místy. Přímo před hotelem se také nachází autobusová zastávka. V budově hotelu najdete mimo jiné stomatologii a kosmetickou kliniku, dále recepci, restauraci a bar. Personál hotelu Vám rád podá informace o hotelu, o možnostech pěší turistiky a další informace.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vybavením, která odpovídá vysokému čytřhvězdičkovému standardu.

P 1/2 std:
Dvoulůžkový pokoj typu STANDARD bez balkonu, s vybavenou koupelnou, TV.

P 1/2 sup:
Dvoulůžkový pokoj typu SUPERIOR s balkonem, vybavenou koupelnou, TV.

P 1/2+1sup:
Dvoulůžkový pokoj typu SUPERIOR s možností jedné přistýlky s balkonem, vybavenou koupelnou, TV.

P 1/4 DLX:
Čtyřlůžkový pokoj typu DELUXE s vybavenou koupelnou, TV. Při ubytování v tomto typu pokoje je nutné dokoupení polopenze.

Stravování

Stravování formou snídaně, možnost doobjednání polopenze za poplatek. (V pokoji P 1/4 DLX je doobjednání polopenze POVINNÉ)

Sport

Místní příroda nabízí široké možnosti sportovního vyžití, např. pěší turistiku, cykloturistiku, v zimě je tato oblast rájem pro lyžaře (dokonce se tu konají závody Světového poháru ve sjezdovém lyžování). Možnost návštěvy sauny či zapůjčení automobilu.

Tipy

Triglavský národní park: rozprostírá se na severozápadě Slovinska, konkrétně v Julských Alpách. Je jediným národním parkem ve Slovinsku a platí v něm přísnější pravidla než v chráněných přírodních oblastech nižšího statusu. Na území parku převládá vysokohorský kras. Rostlinstvo je výrazně alpské, zanedbatelný není ani vliv jadranského a středozemského ovzduší. Triglavská severní stěna je tři kilometry široká a vysoká přes jeden kilometr a tím je největší stěnou východních Alp. Kromě krásné, až dechberoucí přírody tu na vás čekají např. 2 botanické zahrady, několik muzeí, kostelů a památníků. Údolí řeky Soča: V západní části Julských Alp se rozkládá romantické údolí řeky Soča, která je bezesporu jednou z nejkrásnějších divokých řek Evropy. Pramení v nadmořské výšce 1050 metrů, jižně od průsmyku Vršič. V délce 127 km pak protéká horským masivem a následně ústí do Jaderského moře.

Další

Na pokoji může být maximálně jedno dítě v dětské postýlce.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000