crosssearch

Ramada resort

Slovinsko, Kranj

Obrázek není k dispozici

Ramada resort se nachází v krásné oblasti, v alpské vesnici Kranjska Gora, přímo v dolní části sjezdovky. Čeká na Vás pohodlné, přátelské prostředí v atmosféře zrekonstruovaného čtyřhvězdičkového hotelu. V zimě je tento hotel ideální pro lyžaře, v létě zde můžete obdivovat a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Ramada resort se nachází v krásné oblasti, v alpské vesnici Kranjska Gora, přímo v dolní části sjezdovky. Čeká na Vás pohodlné, přátelské prostředí v atmosféře zrekonstruovaného čtyřhvězdičkového hotelu. V zimě je tento hotel ideální pro lyžaře, v létě zde můžete obdivovat a objevovat krásy Slovinské přírody a odpočinout si v aqua parku nebo v relaxačním centru, a prohřát tělo v sauně.

Vybavení

Recepce, podávání informací klientům, místnost pro obchodní meetingy s potřebným vybavením, sportovní & zábavní vyžití, technologické vybavení (TV, internet), bezpečnost, možnost parkování či zapůjčení automobilu.

Ubytování

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích, které mají také možnost jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV a rádiem, mini barem a přímou telefonní linkou. Většina pokojů disponuje balkonem.

P 1/1:
Dvoulůžkový pokoj v samostatném užívání vybaven sociálním zařízením, TV a rádiem, mini barem, přímou telefonní linkou a připojením na internet. Většina pokojů disponuje balkonem.

P 1/2:
Dvoulůžkový pokoj, vybaven sociálním zařízením, TV a rádiem, mini barem, přímou telefonní linkou a připojením na internet. Většina pokojů disponuje balkonem.

P 1/2+1:
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, vybaven sociálním zařízením, TV a rádiem, mini barem, přímou telefonní linkou a připojením na internet. Většina pokojů disponuje balkonem.

Stravování

Formou polopenze, možnost doobjednání plné penze za poplatek (viz ceník)

Sport

Golf, tennis, animace, v ceně vstup do Aqua Larix, Relaxačního centra v hotelu Kompas nebo do Water world v hotelu Špik. Dále volný vstup do Casina Korona nebo Casina Larix. Možnost využití slev pro návštěvu saunových center.

Tipy

Planica: (česky někdy Planice) je horské údolí v severozápadním Slovinsku, vedoucí jižně od města Rateče až k Tamaru v Triglavském národním parku. Konci doliny Planica dominuje vrchol Jalovec - 2645 m. Planica je známá hlavně díky skokům na lyžích. První můstek tu byl vybudován ještě před rokem 1930, nejslavnější je ale ,,mamutí můstek" Letalnica pro lety na lyžích, postavený v roce 1969 s konstrukčním bodem 185 metrů, jediný, na kterém byly v letech 1985 - 2010 překonávány světové rekordy. Současný rekord můstku vlastní Nor Bjorn Einar Romoren, který na Letalnici v roce 2005 doletěl na bod 239 metrů. Řeka Sáva Dolinka: ideální a oblíbená řeka pro rafting, je to spíše klidnější proud, na svém konci se vlévá do Černého moře. V okolí krásná lesnatá krajina, která rozhodně stojí za prozkoumání a shlédnutí.

Další

30% sleva pro hosty hotelu na vstup do saunových center: Sauna centre Viridis v hotelu Alpina a v hotelu Špik, Sauna centre v Aqua Larix.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000