crosssearch

Krvavec

Slovinsko, Kranj

Hotel Krvavec je nejvyšším bodem ve Slovinsku, nachází se v nadmořské výšce 1 600 m v letovisku Kranj. Tento hotel nabízí vše potřebné pro Vaši relaxační dovolenou po celý rok, místní příprodní a terénní podmínky jsou vhodné pro aktivní zimní i letní dovolenou. Čeká na Vás...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Krvavec je nejvyšším bodem ve Slovinsku, nachází se v nadmořské výšce 1 600 m v letovisku Kranj. Tento hotel nabízí vše potřebné pro Vaši relaxační dovolenou po celý rok, místní příprodní a terénní podmínky jsou vhodné pro aktivní zimní i letní dovolenou. Čeká na Vás příjemný personál a rodinná atmosféra hotelu pro Vaše bezstarostné chvíle. Vězte, že do tohoto horského hotelu se budete rádi vracet!

Poznámka

Hotel je mimojiné vybaven saunou, hernou, wi-fi připojením, restaurací, barem a zasedací místností s projektorem.

Ubytování

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky. Pokoje jsou zařízeny v horském stylu, nábytkem z masivního dřeva. Konkrétně jsou pokoje vybaveny WC, sprchou, vysoušečem vlasů, TV/SAT a Wi-Fi připojením.

P 1/1:
Dvoulůžkový pokoj v samostatném užívání vybavený masivním dřevěným nábytkem, WC, sprchou, vysoušečem vlasů, TV/SAT a Wi-Fi připojením.

P 1/2:
Dvoulůžkový pokoj vybavený masivním dřevěným nábytkem, WC, sprchou, vysoušečem vlasů, TV/SAT a Wi-Fi připojením.

P 1/2+1:
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky vybavený masivním dřevěným nábytkem, WC, sprchou, vysoušečem vlasů, TV/SAT a Wi-Fi připojením.

Stravování

Polopenze.

Dalsi informace

FREE SKI v termínech od 16.3. do 15.4.2014! Pokud Vám nevyhovují nabízené týdenní termíny, lze se ubytovat i na dvě nebo na tři noci!

Specialni akce

Sleva 8% při koupi zájezdu do 31.10.2014

vlek:
Sjezdovka nebo resp. celý Skiresort Krvavec se nachází přímo u hotelu. Nabízí asi 30 km sjezdových tratí v nadmořské výšce od 1 450m - 1 971m nad mořem, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší lyžaře. 1 lanovka je kabinková, ostatní sedačkové pro jednu až šest osob a jsou v provozu denně od 8 do 17 hodin.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000