crosssearch

Kotnik

Slovinsko, Kranj

Hotel Kotnik je slovinský rodinný hotel, nachází se přímo v centru městečka Kranjska Gora. Čeká tu na Vás tradiční vynikajicí restaurace a pizzerie Pino, milí majitelé a personál, díky kterým se budete cítit dobře a budete se rádi vracet. Kranjska Gora a Julské Alpy jsou v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Kotnik je slovinský rodinný hotel, nachází se přímo v centru městečka Kranjska Gora. Čeká tu na Vás tradiční vynikajicí restaurace a pizzerie Pino, milí majitelé a personál, díky kterým se budete cítit dobře a budete se rádi vracet. Kranjska Gora a Julské Alpy jsou v letním období ideálním místem pro kvalitní letní dovolenou s širokým výběrem horských túr, tras pro cyklisty a dalšími možnostmi aktivního odpočinku.

Vybavení

Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí odpovídající vybavení jako je např. připojení k wi-fi internetu, telefon, TV/SAT, sejf na cennosti a další. K dispozici je také konferenční místnost pro 10 osob, kterou mohou hosté během dne využívat. Před hotelem se nachází velké bezpečné parkoviště, parkování je zde zdarma.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v elegantně vybavených jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích se sprchou+WC, TV/SAT, telefonem, minibarem a vysoušečem vlasů.

Stravování

Snídaně, přímo v hotelu se nachází vynikající restaurace a pizzerie, kam je možné chodit na obědy či večeře.

Sport

Horské túry, cykloturistika, v zimě široká nabídka sjezdovek, možnost návštěvy Aquacentra v hotelu Larix s atraktivními bazény, saunou, vířivkou, soláriem a beauty centrem.

Tipy

Údolí řeky Soča: V západní části Julských Alp se rozkládá romantické údolí řeky Soča, která je bezesporu jednou z nejkrásnějších divokých řek Evropy. Pramení v nadmořské výšce 1050 metrů, jižně od průsmyku Vršič. V délce 127 km pak protéká horským masivem a následně ústí do Jaderského moře. Triglavský národní park: rozprostírá se na severozápadě Slovinska, konkrétně v Julských Alpách. Je jediným národním parkem ve Slovinsku a platí v něm přísnější pravidla než v chráněných přírodních oblastech nižšího statusu. Na území parku převládá vysokohorský kras. Rostlinstvo je výrazně alpské, zanedbatelný není ani vliv jadranského a středozemského ovzduší. Triglavská severní stěna je tři kilometry široká a vysoká přes jeden kilometr a tím je největší stěnou východních Alp. Kromě krásné, až dechberoucí přírody tu na vás čekají např. 2 botanické zahrady, několik muzeí, kostelů a památníků.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000