crosssearch

Kompas

Slovinsko, Kranj

Obrázek není k dispozici

Hotel Kompas se nachází v krásné alpské vesnici Kranjska Gora. Hodí se jak pro pracovní meetingy tak i pro volný čas či aktivní dovolenou na horách v létě i v zimě. Je obklopen velkou zahradou a krásnými zelenými loukami. Disponuje dobrou polohou, moderním vybavením a skvělými...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Kompas se nachází v krásné alpské vesnici Kranjska Gora. Hodí se jak pro pracovní meetingy tak i pro volný čas či aktivní dovolenou na horách v létě i v zimě. Je obklopen velkou zahradou a krásnými zelenými loukami. Disponuje dobrou polohou, moderním vybavením a skvělými službami pro hosty.

Vybavení

24 hodinová pokojová služba/recepce, restaurace a bar, možnost přepravy do hotelu nebo na letiště. Pro ještě příjemnější pobyt mohou návštěvníci vyzkoušet různá zařízení pro rekreaci včetně krytého bazénu, posilovny, sauny či zahrady.

Ubytování

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích, které mají také možnost jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vanou, sprchou, vysoušečem vlasů, trezorem na cennosti, TV, přímou telefonní linkou, internetem.

P 1/1:
Dvoulůžkový pokoj v samostatném užívání vybavený vanou, sprchou, vysoušečem vlasů, trezorem na cennosti, TV, přímou telefonní linkou, internetem.

P 1/2:
Dvoulůžkový pokoj vybavený vanou, sprchou, vysoušečem vlasů, trezorem na cennosti, TV, přímou telefonní linkou, internetem.

P 1/2+1:
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky vybavený vanou, sprchou, vysoušečem vlasů, trezorem na cennosti, TV, přímou telefonní linkou, internetem.

Stravování

Formou polopenze, možnost doobjednání plné penze za poplatek (viz ceník)

Sport

Široké možnosti vyžití v krásné přírodě - pěší turistika, cykloturistika. Možnost návštěvy fitness centra, wellness, kosmetického salonu a dalších atrakcí.

Tipy

Planica: (česky někdy Planice) je horské údolí v severozápadním Slovinsku, vedoucí jižně od města Rateče až k Tamaru v Triglavském národním parku. Konci doliny Planica dominuje vrchol Jalovec - 2645 m. Planica je známá hlavně díky skokům na lyžích. První můstek tu byl vybudován ještě před rokem 1930, nejslavnější je ale ,,mamutí můstek" Letalnica pro lety na lyžích, postavený v roce 1969 s konstrukčním bodem 185 metrů, jediný, na kterém byly v letech 1985 - 2010 překonávány světové rekordy. Současný rekord můstku vlastní Nor Bjorn Einar Romoren, který na Letalnici v roce 2005 doletěl na bod 239 metrů. Řeka Sáva Dolinka: ideální a oblíbená řeka pro rafting, je to spíše klidnější proud, na svém konci se vlévá do Černého moře. V okolí krásná lesnatá krajina, která rozhodně stojí za prozkoumání a shlédnutí.

Další

30% sleva pro hosty hotelu na vstup do saunových center: Sauna centre Viridis v hotelu Alpina a v hotelu Špik, Sauna centre v Aqua Larix.

Speciální popis:
10% SLEVA FIRST MINUTE

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000