crosssearch

Apartmány Vitranc

Slovinsko, Kranj

Apartmány Vitranc se nachází v krásném přírodním prostředí, přímo v centru alpské vesničky Kranjska Gora. Díky své poloze a hezkému vybavení slibují nezapomenutelnou aktivní dovolenou, ať už je léto nebo zima.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány Vitranc se nachází v krásném přírodním prostředí, přímo v centru alpské vesničky Kranjska Gora. Díky své poloze a hezkému vybavení slibují nezapomenutelnou aktivní dovolenou, ať už je léto nebo zima.

Vybavení

K dispozici je zde např. prádelna 24 hodin denně, transfery ne letiště, 12 parkovacích míst, animační programy pro nejmenší hosty. V apartmánech je také připojení k internetu. V sousedních hotelech můžete navštívit wellness centra s bazény a načerpat zde novou energii.

Ubytování

Ubytování v apartmánech typu BILO pro 2-4 osoby nebo pro 3-5 osob s kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem, ložnicí, koupelnou a balkonem. Všechny apartmány mají kabelovou TV, ledničku a telefon s přímou volbou.

BILO 2-4:
Apartmán typu BILO pro 2 až 4 osoby vybavený kabelovou TV, ledničkou a telefonem. Kuchyň, jídelna, obývací pokoj, ložnice, koupelna, ve většině apartmánů balkon.

BILO 3-5:
Apartmán typu BILO pro 3-5 osob vybavený kabelovou TV, ledničkou a telefonem. Kuchyň, jídelna, obývací pokoj, ložnice, koupelna, ve většině apartmánů balkon.

Stravování

Vlastní. Možnost využití kuchyně nebo návštěvy restaurace.

Sport

Široké možnosti vyžití v krásné přírodě - pěší turistika, cykloturistika. Možnost využití relaxačních procedur ve wellness a sauna centrech v sousedních hotelích, či návštěvy restaurací, barů a kaváren s širokým výběrem nápojů, jídel a dezertů.

Tipy

Postojnska jama: největší krasová jeskyně v Evropě s asi 20-ti kilometry podzemních chodeb a galerií. Na prohlídku Vás odveze vláček, ve viváriu Proteus poznáte podzemní svět zvířat. Nedaleko taktéž jeskyně Škocjanske jame. Bledský ostrov: uprostřed jezera ležící ostrůvek s kostelem sv. Marie ze 17. století, kam Vás dopraví tradiční loďka "pletna" (cena asi 12 EUR na osobu). Bohinjské jezero a Vogel: vyvezte se lanovkou do výšky přes 1 500 m n. m. a kochejte se krásným výhledem na největší slovinské sladkovodní jezero Bohinj a Julské Alpy s nejvyšším vrcholem Slovinska Triglav (cena asi 13 EUR na osobu)

Další

30% sleva pro hosty hotelu na vstup do saunových center: Sauna centre Viridis v hotelu Alpina a v hotelu Špik, Sauna centre v Aqua Larix.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000