crosssearch

Alpina

Slovinsko, Kranj

Obrázek není k dispozici

Hotel Alpina se nachází v malebné alpské vesničce Kranjska Gora. Vyznačuje se hlavně dobrou polohou a také příjemnou a uvolněnou atmosférou. Hosté jistě ocení přístup přímo z hotelu na různé turistické trasy, v zimě zase přímo na sjezdovku.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Alpina se nachází v malebné alpské vesničce Kranjska Gora. Vyznačuje se hlavně dobrou polohou a také příjemnou a uvolněnou atmosférou. Hosté jistě ocení přístup přímo z hotelu na různé turistické trasy, v zimě zase přímo na sjezdovku.

Vybavení

Hotel má k dispozici více než 40 míst k parkování, nachází se zde restaurace s výběrem z tradiční slovinské kuchyně, kavárna s krásným výhledem na Kranjskou Goru a také bar, kde si můžete zahrát třeba billiard nebo stolní fotbal. Odreagovat se můžete v sauna centru Viridis, kde si můžete vyzkoušet parní lázeň, finskou saunu nebo také bylinnou saunu, kde okusíte vůni a léčivou sílu alpských bylin.

Ubytování

Hotel Alpina nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou hezky vybavené, ve všech je kabelová televize, telefon a sprchový kout s WC.

P 1/1:
Dvoulůžkový pokoj v samostatném užívání vybavený kabelovou TV, telefonem, sprchovým koutem+WC.

P 1/2:
Dvoulůžkový pokoj vybavený kabelovou TV, telefonem, sprchovým koutem+WC.

P 1/2+1:
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky vybavený kabelovou TV, telefonem, sprchovým koutem+WC

Stravování

Formou polopenze, možnost doobjednání plné penze za poplatek (viz ceník).

Sport

Široké možnosti vyžití v krásné přírodě - pěší turistika, cykloturistika. Možnost využití relaxačních procedur v sauna centru Viridis.

Tipy

Planica: (česky někdy Planice) je horské údolí v severozápadním Slovinsku, vedoucí jižně od města Rateče až k Tamaru v Triglavském národním parku. Konci doliny Planica dominuje vrchol Jalovec - 2645 m. Planica je známá hlavně díky skokům na lyžích. První můstek tu byl vybudován ještě před rokem 1930, nejslavnější je ale ,,mamutí můstek" Letalnica pro lety na lyžích, postavený v roce 1969 s konstrukčním bodem 185 metrů, jediný, na kterém byly v letech 1985 - 2010 překonávány světové rekordy. Současný rekord můstku vlastní Nor Bjorn Einar Romoren, který na Letalnici v roce 2005 doletěl na bod 239 metrů. Řeka Sáva Dolinka: ideální a oblíbená řeka pro rafting, je to spíše klidnější proud, na svém konci se vlévá do Černého moře. V okolí krásná lesnatá krajina, která rozhodně stojí za prozkoumání a shlédnutí.

Další

30% sleva pro hosty hotelu na vstup do saunových center: Sauna centre Viridis v hotelu Alpina a v hotelu Špik, Sauna centre v Aqua Larix.

.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000