crosssearch

Zcela nový luxusní hotel leží asi 1 km od centra města hned vedle termálních lázní.

Konečná cena za osobu od: 6 148 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zcela nový luxusní hotel leží asi 1 km od centra města hned vedle termálních lázní.

Vybavení pokojů

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky jsou vybaveny satelitní LCD-TV, telefonem, trezorem, minibarem. K dispozici je župan a pantofle, většina pokojů má balkon. Na vyžádání lze zajistit i pokoje typu superior, které mají rohovou vanu s možností napuštění termální vody. V hotelu jsou i tři luxusní apartmány s vlastní saunou a velkou terasou s whirpoolem.

Vybavení Hotelu

Celkově klimatizovaný hotel má prostornou recepci, restauraci, bar, noční klub, výtahy, místnosti pro semináře, prodejnu suvenýrů, kryté garáže, fitnes a wellness centrum, několik bazénů s termální vodou, sedm druhů sauny - např. v římském, orientálním, egyptském a japonském stylu. Pro skupiny lze zajistit tzv. římský večer - masáže a koupání v oddělené místnosti s bazénem.

Stravování

Bufetová polopenze.

Sport a zábava

Relaxace v termálních lázních, jízda na koni, cyklistika, windsurfing nebo veslování na jezeře, k dispozici jsou kryté i otevřené tenisové kurty, stolní tenis, mini golf, hřiště na různé míčové hry, bowling, rybaření, hudba, animace, letní divadlo a další kulturní akce ve městě. Golfové hřiště s 18 jamkami asi 400 metrů od hotelu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 270 termínů

Celkem 270 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000