crosssearch

Villa Izola č. 78

Slovinsko, Izola

Villa leží pouze asi 80 m od pláže a asi 250 m od centra města Izola.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 1
5-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 9

Poloha

Villa leží pouze asi 80 m od pláže a asi 250 m od centra města Izola. Město, jež bývalo původně ostrovem (název pochází z italského isola - ostrov), s bohatou rybářskou tradicí i historickými památkami je velice oblíbené díky pohostinnosti svých obyvatel a stalo se oblíbeným turistickým centrem. Nechybí příjemné restaruace a hospody s místními specialitami a výborným vínem. V Izole se pořádájí různé slavnosti, jako např. Fisherman´s Feast, Feast of olives, wine and fish, filmový festival Kino otok, či muzikantský OFF festival a další. Známá je také jako přístav. Při procházce městem nevynechejte kostel Sv. Maurusa, patrona Izoly, archeologickou lokalitu s římskými artefakty, oddechnout si můžete v parku Pietra Coppa, který je živým centrem města.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování.

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 4 a 5-lůžkových apartmánech typu BILO s vybaveným kuchyňským koutem, internetem nebo klimatizací (viz popis konkrétní ubytovací jednotky), kabelovou TV a soc. zařízením. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Cykloturistika, škola potápění, bowling, jachtářský klub, minigolf, tenis, možnost jízdy na koních (farma Medljan). Muzeum Parenzana, několik galerií, restaurace, hospůdky, obchody se suvenýry, wellness (hlavně v rezortu San Simon a hotelu Marina), kasíno. Možnost lodních výletů.

Pláž

Oblázková: pláž Svetilnik, vzdálená asi 80 m od vily. Další pláže v okolí: pláže u hotelů Delfin a Belvedere (volně přístupné) a placená pláž Simonov zaliv (pláž byla oceněná Modrou vlajkou, na pláži je tobogán, pro děti hřiště a trampolíny, vstup - asi 15 EUR/dosp. os./týden, 9 EUR/dítě 8-12 let/týden - pro hosty apartmánu možnost slevy 15%, bližší info v CK, pláž je přístupná i pro hendikepované osoby).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000