crosssearch

Villa Izola č. 44

Slovinsko, Izola

Moderní a nadstanardně vybavená villa leží asi 100 m od pláže a asi 500 m od centra města Izola. Město, jež bývalo původně ostrovem (název pochází z italského isola - ostrov), s bohatou rybářskou tradicí i historickými památkami je velice oblíbené díky pohostinnosti svých...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Moderní a nadstanardně vybavená villa leží asi 100 m od pláže a asi 500 m od centra města Izola. Město, jež bývalo původně ostrovem (název pochází z italského isola - ostrov), s bohatou rybářskou tradicí i historickými památkami je velice oblíbené díky pohostinnosti svých obyvatel a stalo se oblíbeným turistickým centrem. Nechybí příjemné restaruace a hospody s místními specialitami a výborným vínem. V Izole se pořádájí různé slavnosti, jako např. Fisherman´s Feast, Feast of olives, wine and fish, filmový festival Kino otok, či muzikantský OFF festival a další. Známá je také jako přístav. Při procházce městem nevynechejte kostel Sv. Maurusa, patrona Izoly, archeologickou lokalitu s římskými artefakty, oddechnout si můžete v parku Pietra Coppa, který je živým centrem města

Vybavení

Moderně vybavený prostorný apartmán, balkon s výhledem na město a přístav, 1 parkovací místo v garáži, internet, klimatizace.

Ubytování

Vila nabízí příjemné ubytování ve 4-lůžkovém apartmánu typu BILO, ve 2. patře. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

BILO 4 AC:
Obsazenost 2-4 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s kuch. koutem a rozkládacím gaučem, TV/SAT, internet, klimatizace, soc. zařízení, balkon s výhledem na město a přístav.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Cykloturistika, škola potápění, bowling, jachtářský klub, minigolf, tenis, možnost jízdy na koních (farma Medljan). Muzeum Parenzana, několik galerií, restaurace, hospůdky, obchody se suvenýry, wellness (hlavně v rezortu San Simon a hotelu Marina), kasíno. Možnost lodních výletů.

Tipy

Postojnska jama: největší krasová jeskyně v Evropě s asi 20-ti kilometry podzemních chodeb a galerií. Na prohlídku Vás odveze vláček, ve viváriu Proteus poznáte podzemní svět zvířat. Nedaleko taktéž jeskyně Škocjanske jame.
Predjamski grad: asi 10 km od jeskyně Postojna, ve 123 m vysoké skalní steně leží hrad rytíře Erazma Predjamského.
Lipica: hřebčín a jezdecká škola, kolébka slavných lipicánů s tradicí chovu více než čtyřista let.

Pláž

Oblázková: místy betonová i písečně-oblázková pláž Delfin, vzdálená asi 100 m od vily. Další pláže v okolí: placená pláž Simonov zaliv asi 500 m (pláž byla oceněná Modrou vlajkou, na pláži je tobogán, pro děti hřiště a trampolíny, vstup - asi 15 EUR/dosp. os./týden, 9 EUR/dítě 8-12 let/týden - pro hosty apartmánu možnost slevy, více informací na místě, pláž je přístupná i pro hendikepované osoby).


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000