crosssearch

Villa Izola č. 4243

Slovinsko, Izola

Nová vilka (otevřeno 2010) leží v klidné uličce přímo v historickém centru města. Letovisko Izola bývalo původně ostrovem (název pochází z italského isola - ostrov), s bohatou rybářskou tradicí i historickými památkami je velice oblíbené díky pohostinnosti svých obyvatel a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Nová vilka (otevřeno 2010) leží v klidné uličce přímo v historickém centru města. Letovisko Izola bývalo původně ostrovem (název pochází z italského isola - ostrov), s bohatou rybářskou tradicí i historickými památkami je velice oblíbené díky pohostinnosti svých obyvatel a stalo se oblíbeným turistickým centrem. Nechybí příjemné restaruace a hospody s místními specialitami a výborným vínem. V Izole se pořádájí různé slavnosti, jako např. Fisherman´s Feast, Feast of olives, wine and fish, filmový festival Kino otok, či muzikantský OFF festival a další. Známá je také jako přístav. Při procházce městem nevynechejte kostel Sv. Maurusa, patrona Izoly, archeologickou lokalitu s římskými artefakty, oddechnout si můžete v parku Pietra Coppa, který je živým centrem města.

Vybavení

Nově a moderně zařízené apartmány s klimatizací, TV/SAT, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou.

Ubytování

Vila představuje příjemné ubytování v nových a moderních apartmánech s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT a soc. zařízením, klimatizací. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

BILO 4:
Obsazenost 2-4 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem (180x200 cm), obývací pokoj s rozkládacím gaučem (120x200 cm), kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, malá myčka, TV/SAT, soc. zařízení. Apartmán je v 1. patře.

BILO 4P:
Obsazenost 2-4 osoby - podkrovní apartmán. 1 ložnice s manželským lůžkem (180x200 cm), obývací pokoj s rozkládacím gaučem (140x188 cm), kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, malá myčka, TV/SAT, soc. zařízení.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Cykloturistika, škola potápění, bowling, jachtářský klub, minigolf, tenis, možnost jízdy na koních (farma Medljan). Muzeum Parenzana, několik galerií, restaurace, hospůdky, obchody se suvenýry, wellness (hlavně v rezortu San Simon a hotelu Marina), kasíno. Možnost lodních výletů.

Tipy

Postojnska jama: největší krasová jeskyně v Evropě s asi 20-ti kilometry podzemních chodeb a galerií. Na prohlídku Vás odveze vláček, ve viváriu Proteus poznáte podzemní svět zvířat. Nedaleko taktéž jeskyně Škocjanske jame.
Predjamski grad: asi 10 km od jeskyně Postojna, ve 123 m vysoké skalní steně leží hrad rytíře Erazma Predjamského.
Lipica: hřebčín a jezdecká škola, kolébka slavných lipicánů s tradicí chovu více než čtyřista let.

Pláž

Oblázková: místy betonová i písečně-oblázková pláž Svetilnik, vzdálená asi 250 m od vily. Další pláže v okolí: pláže u hotelů Delfin a Belvedere (volně přístupné) a placená pláž Simonov zaliv asi 1300 m (pláž byla oceněná Modrou vlajkou, na pláži je tobogán, pro děti hřiště a trampolíny, vstup - asi 15 EUR/dosp. os./týden, 9 EUR/dítě 8-12 let/týden - pro hosty apartmánu možnost slevy, více informací na místě, pláž je přístupná i pro hendikepované osoby).


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000